X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Badanie moczu 5tc - bakterie
Odpowiedz

Badanie moczu 5tc - bakterie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mikimałs Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w 5tc ciąży i moja ginekolog zleciła mi szereg różnych badań. Wszystko ok, lecz zaniepokoiły mnie wyniki moczu. Pozycje: Azotyny i leukocyty które mam obecne w moczu a powinny być nieobecne. A także: bakterie : dość liczne a powinno być nieobecne. Co mam zrobić? Czy któraś z Was też tak miała na początku ciąży? Czy to groźna sytuacja dla płodu?. Serdecznie pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedzi.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam w 10 tygodniu ciąży. Lekarz kazał zrobić jeszcze posiew. Potem dostałam antybiotyk i przeszło. Każda nie leczona infekcja może być groźna dla płodu.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ