X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Badanie prenatalne z pełnym pęcherzem?
Odpowiedz

Badanie prenatalne z pełnym pęcherzem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w UK. Dzis dostałam list z terminem USG genetycznego i w liście pisze że muszę mieć pełny pęcherz podczas badania... Zawsze słyszałam na odwrót, że powinien być pusty... Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem?

    klz9h371w1o7q62n.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia, ja nie dostałam takich wytycznych.
    Jedynie w przypadku usg jamy brzusznej (niezwiązane z ciążą) musiałam przyjść z pełnym pęcherzem.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ