X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bardzo silne bóle na początku ciązy
Odpowiedz

Bardzo silne bóle na początku ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mriabelka Przyjaciółka
    Postów: 84 37

    Wysłany: 26 września 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś z was miał bardzo silne bóle na początku ciąży w nocy.
    Bóle gorączka dreszcze?

    mriabelka
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 września 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle czego? macicy? czy ogólnie?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 26 września 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 7 tygodniu i mam bóle brzucha. Znośne, ale jednak.
    W 4 tygodniu miałam 2 wieczory bardzo uciążliwe, ale nic się nie stało.
    Byle nie było plamień.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Ladylilusx3 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 26 września 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo niekiedy mnie tak boli jakbym zaraz miala miesiaczke dostac ale lekarz mowil ze to normalne .

    ladylilusx3
  • Gosiek1823 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 października 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bóle, gorączkę i dreszcze i niestety poronilam, ale oczywiście u Ciebie nie musi to samo oznaczać :)
    Powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2017, 16:49

  • Jutek28 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 18 października 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 5 tygodniu. boli mnie poniżej podbrzusza i pachwiny całe. czy któraś z was tak miala? Masakra, a wizyta za tydzień dopiero. Mam nadzieję, że to normalne. Mam wrażenie, że zaraz okres dostane, a jutro dopiero beta i inne badania. Martwię sie bardzo. Okres powinnam była dostać wczoraj i wczoraj test pokazał od razu dwie kreski po 2,5 roku starań.

    ba310cf263e8f680402554f912b016b5.png
  • Ankakalina1987 Przyjaciółka
    Postów: 115 72

    Wysłany: 23 października 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bóle dość silne od owulacji aż po 13 dni po niej i od 10 dnia po owulacji brązowe plamienie, z powodu pcos dostałam Progesteron 3x 200mg i na usg w dniu 13 było wszystko ok, plamienie było coraz słabsze. Lekarz mówi ze i bóle i plamienie to normalne i może być związane z zagnieżdżaniem zarodka w scianie macicy

    SSunny' lubi tę wiadomość

    z pcos po 7 miesiącach starań, 30 lat

    34bwskjohqgssojf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ