Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Poznaj kluczowe składniki dla mamy i dziecka 👇
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam.
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta różne przyrosty….
Odpowiedz

Beta różne przyrosty….

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patryka Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 22 lipca 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś z was ma doświadczenie w tej kwestii i może mi doradzić. Na początku moja bhcg była wysoka według norm z labolatorium ( zawsze o tydzień więcej)i przyrosty również były bardzo wysokie (119 %, 114%). Zastanawiałam się wtedy czy to dobrze ze bhcg jest zawsze taka wysoka. Naczytałam się o zespole downa przy wysokiej bhcg i przyroście i mnie to zmartwiło. Powtórzyłam badanie w 6+6 dniu cyklu i bhcg wzrosła ale jej przyrost zmalał …. (66%) Trochę się zmartwiłam. Lekarza mam dopiero za dwa tyg bo jest na urlopie :( podaje wyniki bhcg:

    - 407 (06.07)
    - 893 (08.07)
    - 8762 (14.07)
    - 54 151 (21.07)

    Sprawdzić jeszcze raz ten przyrost po 48h od ostatniego wyniku ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2021, 09:54

  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 26 lipca 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który to tc? Pewnie 7? Na tym etapie bety się już nie sorawdza bo przyrosty są mniejsze.

    patryka lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ