X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta u mnie
Odpowiedz

Beta u mnie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lalicja Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 maja 2022, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wczoraj odebrałam 1 wyniki bety, 2 dni temu dowiedzialam sie o ciazy.

    Wychodzi 10 tc, ale beta to 1600, jak na 5-6 tc.

    Pogodziłam sie z najgorszym, wiec nie pocieszajcie, jestem spokojna wobec najgorszego. Jutro wizyta u gin.

    Co myślicie z waszego doświadczenia? Wady?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2022, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalicja wrote:
    Cześć, wczoraj odebrałam 1 wyniki bety, 2 dni temu dowiedzialam sie o ciazy.

    Wychodzi 10 tc, ale beta to 1600, jak na 5-6 tc.

    Pogodziłam sie z najgorszym, wiec nie pocieszajcie, jestem spokojna wobec najgorszego. Jutro wizyta u gin.

    Co myślicie z waszego doświadczenia? Wady?

    Jeśli nie robiłaś monitoringu owulacji, ewentualnie ginekolog nie potwierdził, że jest na pewno po owulacji to tak naprawdę nie wiadomo kiedy miałaś owulację. Jeśli była później to ciąża będzie młodsza. Szkoda, że nie zrobiłaś wcześniej bety bo najbardziej liczy się przyrost. Ewentualnie zrób jeszcze betę jutro przed wizytą u ginekologa. Wieczorem będziesz pewnie mieć wynik. Jeśli beta podwoi swoją wartość to ciąża rozwija się normalnie. Ginekolog może zobaczyć pęcherzyk ciążowy ale na zobaczenie zarodka i serduszka przy takiej becie jest jeszcze za wcześnie. A ta beta rozwieje wątpliwości. I poproś może ginekologa o wypisanie recepty na duphaston. To sztuczny progesteron. On wesprze tylko zdrową ciążę, na źle rozwijającą się nie ma wpływu. Trzymam kciuki 🤞❤️

  • Lalicja Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 maja 2022, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzis potwierdzona, ze obumarla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2022, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalicja wrote:
    Moja dzis potwierdzona, ze obumarla

    Lalicja przykro mi 😢. Trzymaj się tam ❤️. Jak poronienie przebiega, będziesz przyjmować jakiś lek czy samoistne? 😟

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ