X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Betahcg przysrot
Odpowiedz

Betahcg przysrot

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mikaaa19996 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy!!! :(
    Robiłam badanie bhcg 26.07 wynosiła 246.20 powtórzyłam 28.07 wynik 500.90 według zaleceń lekarza badanie powtórzyłam dzisiaj tj. 07.08 wynik 27651.80 czy Nie za duzo wzrosło?? :( moja gin jest na Urlopie kontaktowałam się z nią smsem stwierdzila że jest ok zapytałam czy Nie za duzo wzrosło odpisała "raczej nie " co mnie trochę zmartwilo.... Dodam jeszcze że byłam 05.08 na wizycie kontrolnej lekarz stwierdzil że jest to 5 tydz w według norm laboratorium w którym robiłam badanie to :
    1500- 23000 4-5 tydz ciąży
    3400- 135300 5-6 tydz ciazy
    Nie wiem juz co robić :( pomóżcie proszę!! :(

    Betahcg przyrost
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ