X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr BHCG - ile razy sprawdzać
Odpowiedz

BHCG - ile razy sprawdzać

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polamonola Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! 2 dni temu, 10dpo zrobiłąm test ciążowy o czułości 10mlU/ml - wyszła słabiutka druga kreska, więc od razu pojechałam na betę. Wynik 12,5 (obstawiam, że zagnieżdżenie miało miejsce 8dpo). Dziś powtórzyłam betę - 82,8:) Moje pytanie brzmi - czy odpuścić już, czy powtórzyć jeszcze badanie za kilka dni? Dużo stresu mnie to wszystko kosztuje... Do lekarza umówiona jestem na 31.08.

    Marta Eni lubi tę wiadomość

    Hashimoto, PCOS
    5cs - UDAŁO SIĘ! <3
    24.03.2018 godzina 9.35 Łucja <3 (35tc)
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz kazał od razu zbadać progesteron i powtórka bhcg po tygodniu. kazda jest zestresowana nowa sytuacja. Po kilku tygodniach zaczniesz sie troche uspokajać. Stres w niczym nie pomaga. Jesli mozesz to skonsultuj to z lekarzem. Duzo zdrówka zycze :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Jagnasam Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam 2 razy. Pierwszy raz w dniu, w którym zrobiłam test, następnie po 72 h (przed wizytą u lekarza prywatnie). Lekarz kazał mi dodatkowo zrobić progesteron oraz TSH.

  • mariposa22 Przyjaciółka
    Postów: 108 104

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam trzy razy co ok 48 godzin (wyniki 8,32,168), potem jeszcze progesteron i estradiol i lekarz kazał dać sobie spokój i poczekać na USG w piątek ;)

    cb7wugpjzduadl9q.png
    Aleksander <3
  • mariposa22 Przyjaciółka
    Postów: 108 104

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polamonola wrote:
    Cześć dziewczyny! 2 dni temu, 10dpo zrobiłąm test ciążowy o czułości 10mlU/ml - wyszła słabiutka druga kreska, więc od razu pojechałam na betę. Wynik 12,5 (obstawiam, że zagnieżdżenie miało miejsce 8dpo). Dziś powtórzyłam betę - 82,8:) Moje pytanie brzmi - czy odpuścić już, czy powtórzyć jeszcze badanie za kilka dni? Dużo stresu mnie to wszystko kosztuje... Do lekarza umówiona jestem na 31.08.

    Widzę też, że masz PCOS jak ja - progesteron i estradiol to wyniki, ktore trzeba znać obowiązkowo w ciąży ;)

    cb7wugpjzduadl9q.png
    Aleksander <3
  • Marta Eni Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polamonola wrote:
    Cześć dziewczyny! 2 dni temu, 10dpo zrobiłąm test ciążowy o czułości 10mlU/ml - wyszła słabiutka druga kreska, więc od razu pojechałam na betę. Wynik 12,5 (obstawiam, że zagnieżdżenie miało miejsce 8dpo). Dziś powtórzyłam betę - 82,8:) Moje pytanie brzmi - czy odpuścić już, czy powtórzyć jeszcze badanie za kilka dni? Dużo stresu mnie to wszystko kosztuje... Do lekarza umówiona jestem na 31.08.


    Też robiłam test 18.08 i byłam (tak na moje) ok. 13-15 od owu. I też była słaba kreska. bHCG robiłam 22.08 i mam 235,5 a dziś robiłam powtórkę. Siedzę jak na szpilkach a wynik dopiero jutro :)

    Aniołek [*] 08.06.2017

    3jgx9jcg7keojcck.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ