X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bieganie - 1 trymest
Odpowiedz

Bieganie - 1 trymest

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Winnica Znajoma

Wysłany: 2 stycznia 2023, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jakie macie doświadczenia i sugestie lekarzy dotyczące biegania lub joggingu w pierwszym trymestrze? Bezpiecznie czy lepiej nie ryzykować? ☺️

• Magdalenkaa Przyjaciółka

Wysłany: 4 stycznia 2023, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zdaniem mojego lekarza nawet jak biegałam wcześniej to lepiej wstrzymać się w tak newralgicznym okresie, na 1 trymestr spacery pozwolił

Winnica lubi tę wiadomość

• Winnica Znajoma

Wysłany: 10 stycznia 2023, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, mój powiedział na pierwszej wizycie to samo. 🥲

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ