X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr biegunka w ciazy
Odpowiedz

biegunka w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patussia Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy biegunka w ciazy a z nią wraz ból żołądka to normalne ? To moja 2 ciąża pierwsza obumarla 3 miesiące temu w 12 tygodniu .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak! Ja tam miałam i powiedziano mi, że to normalne. Ale i tak powinnaś iść do lekarza bo odwodnienie nie jest wskazane. Poza tym nie wszystkie leki przeciwbiegunkowe można brać!
    Smecta jest w miarę bezpieczna, ale nie w dużych ilościach.
    Zrób sobie dietę. To co można jeść:
    - rozgotowany ryż
    - banany
    - suchary
    - jajka na twardo ( ale nie takie żeby były zielone, bo są ciężkostrawne)
    - twarogi ale bez zawartości kwaśnej śmietany
    - suszone morele

  • patussia Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo ! Do lekarza dopiero za 2 tygodnie na 1 wizytę to mój 7 tydzień ciąży według om mieszkam w londynie wiec ciężko z lekarzami

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ