X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ból głowy we wczesnej ciąży
Odpowiedz

ból głowy we wczesnej ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,czy któraś z Was miała ciągle bole głowy we wczesnej ciąży.w zasadzie od momentu kiedy zrobiłam test ciążowy ćmi mnie głowa.dzisiaj boli mnie bardziej i nie ukrywam,ze mnie to martwi mnie :-(

    3i498u69fq9q84na.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 lutego 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też pobolewa ale juz coraz mniej, mysle ze to z powodu rozszerzania sie naczyń krwionosnych , zwiekszania objetosci krwi albo z tego ze obniza ci sie lekko ciśnienie abo podwyzsza wiadomo teraz burza hormonów:) mierz sobie ciśnienie

    11 cykl starań
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 26 lutego 2017, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info☺

    3i498u69fq9q84na.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ