X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból jajników
Odpowiedz

Ból jajników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey. Wlasnie dzis to mam. Leciutko czuje jajnik. U mnie to terminate miesiaczki, a u ciebie? Ma to moze zwiazek z owulacja albo miesiaczka.?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba moze sie zdazac, jesli nie jest to mocny bol. Moj jest delikatny, takie mrowienie, w okolicy jajnika.

  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysl pozytywnie, nie czytaj zadnych negatywnych informacje na ten temat, bo to najgorsze, co mozna w tym momencie robic. Jesli masz taka mozliwosc, polez sobie w lozeczku, posluchaj Spokojnej muzyki, albo poczytaj ksiazke.
    Przede wszystkim mysl pozytywnie.
    A w ktorym tyg jestes?
    Trzymam kciuki :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 22:02

  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciążę z 4,5 cm torbielą na lewym jajniku i też na samym początku bolał mnie ten jajnik, myślałam, że może ta torbiel trochę uwiera albo rośnie a na pierwszym badaniu usg okazało się, że torbiel pod wpływem ciąży już zmalała do 2 cm :) Teraz jestem w 9 tygodniu i jajniki od czasu do czasu mnie też pobolewają ale to podobno przez rozciąganie się macicy. Nawet od czasu do czasu prawy jajnik mnie zaboli pomimo, że przed ciążą nigdy nie dawał o sobie znać ( nawet podczas owulacji) ;)

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jajniki też dawały znać o sobie, na zmianę;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 11:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też kluje w jajnikach. Raz jeden raz drugi.

  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już poruszyłam ten temat w innym wątku ale mocno się martwię i chciałam zapytać czy któraś z Was tak miała, że ból jajnika był silny na początku ciąży (4 tyg), potem ustał (w moim przypadku chyba po rozpoczęciu przyjmowania luteiny) i teraz kiedy jestem w 7tyg+3 dni to powrócił taki sam silny i martwię się czy wszystko ok, czy nie biorę za małej dawki tej luteiny..i w ogóle dlaczego boli mnie jajnik a nie macica tak jak większość kobiet w ciąży..:( Jutro mam wizytę u lekarza ale zamartwiam się dziś cały dzień :(

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajnik boli bo na nim powstało poowulacyjne ciałko żółte i wydziela zmasowane ilości hormonów. Dlatego czuje się ćmienie. Jedne czują, inne nie, ale tak sie może dziać:) Więzadła maciczne boczne sa też tak w pobliżu jajników, więc często przy ich naciąganiu dodatkowo odczuwa się ból albo bardziej kłucie. Więc czesto boli raz z jednej a raz z drugiej strony. I ciężko stwierdzić co akurat pobolewa. Może i jajnik i więzadła jednocześnie. Naturalne to :)!

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ