X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr bol jak na miesiaczke
Odpowiedz

bol jak na miesiaczke

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wiktorzna Koleżanka
    Postów: 31 70

    Wysłany: 27 września 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 4 tyg dziazy I termin spodziewanej @ jeszcze nie prryszedl. Ale od wczoraj boli mnie jak na okres. Wczoraj tak delilatnie,a dzisiaj bol mnie obudzil o 4 rano. I przychodzi falami. Czy to znaczy ze zaczyna sie poronienie?? Czy to normalne odczucia?

  • Mynia Ekspertka
    Postów: 212 301

    Wysłany: 27 września 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam takie bóle na początku ciąży, mocne w 5 tygodniu, słabsze i krócej w 9. Także nie musi to oznaczać poronienia, tylko np. rozciąganie więzadeł przy macicy :)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 - szczęśliwy

    f2w3yx8d8kgijfn8.png
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 28 września 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie ma plamień to takie bóle na początku ciąży są normalne :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez pierwsze tygodnie czułam,że lada moment dostane okres i mnie krew zaleje ;) Juz nawet wątpiłam, że się udało ale jak zrobiłam test wyszły dwie kreseczki :) Po paru dniach poszłam do gin i byłam już w 4 tygodniu ciąży :) Wiec to jak najbardziej NORMALNE i nie ma co panikować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 20:34

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 30 września 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też czasami mam podobne uczucie choć jestem już w 12 tygodniu... Moja gin mówiła że jak jest takie uczucie to spokojnie można brać nospe - nie zaszkodzi, oczywiście w rozsądnych dawkach

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • facebookowaja Przyjaciółka
    Postów: 82 27

    Wysłany: 12 października 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj mam boleści podbrzusza jak na okres i strasznie leci ze mnie biały śluz mokro sodłownie mam, i nie za db mi :( mdli mnie od rana ;/ wgl od kilku dni mam tak jak by wymioty dochodziły mi do gardla i wracały znowu :( miała któraś z Was tak ? termin miesiączki na 17 ;/ plamienie 2.10 i trwało 3 dni

  • wiktorzna Koleżanka
    Postów: 31 70

    Wysłany: 13 października 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam pewne symptomy już przed @. test zrobiłam 9dpo a 5 przed @ bo wiedziałam ze tym razem to to.ale tak silne mdlosci to dziwna sprawa u mnie pojawily się dopiero teraz w 7 tyg. pierwsze objawy to wlasnie ten wspomniany bol jak na miesiaczke,bol glowy,uczucie ogolngo rozbcia "choroba". mokro czasem bywa ale tez taki kremowy sluz jak klej.
    mam nadzieje ze do ciebie nie przyjdzie @. pochwal się jak cos:)

  • facebookowaja Przyjaciółka
    Postów: 82 27

    Wysłany: 13 października 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze wiktorzna jak bede coś wiedziała wiecej to napisze :)

  • facebookowaja Przyjaciółka
    Postów: 82 27

    Wysłany: 18 października 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktorzna wrote:
    ja miałam pewne symptomy już przed @. test zrobiłam 9dpo a 5 przed @ bo wiedziałam ze tym razem to to.ale tak silne mdlosci to dziwna sprawa u mnie pojawily się dopiero teraz w 7 tyg. pierwsze objawy to wlasnie ten wspomniany bol jak na miesiaczke,bol glowy,uczucie ogolngo rozbcia "choroba". mokro czasem bywa ale tez taki kremowy sluz jak klej.
    mam nadzieje ze do ciebie nie przyjdzie @. pochwal się jak cos:)
    jak narazie nie przyszła @ test zrobiłam dzisiaj ale nic nie wyszło :(

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 23 października 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie też brzuch pobolewa, ale dzwoniłam do lekarki i na tym etapie to normalne (jestem w 5tc). czasem całe podbrzusze, czasem mnie tylko jakby ciągnie w pochwie, czasem mnie kłuje jajnik.

    aczkolwiek jak jeszcze nie wiedziałam o ciązy, to bolał mnie brzuch niby jak na @, ale był to jednak inny ból. przynajmniej ja to tak odbierałam. ale wiadomo, każdy organizm jest inny :)

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Sarunia13 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 października 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki- 2 dni przed miesiączką robiłam test który pokazał 2 czerwone kreski, w terminie spodziewanej miesiączki dostałam bóli typowo miesiączkowych połaczonych ze skurczami macicy- spanikowana połozyłam sie do łóżka, jak tylko wstałam ból wracał ze zdwojoną siłą, a więc przeleżałam cały dzień, na 2 dzien brzuch juz mniej pobolewał, teraz jest 4 dzien od spodziewanej miesiączki, ból ustąpił, krawienia nie było a kreski na teście coraz mocniejsze- a więc nie martwcie się tylko jak was zacznie cos bolec- połóżcie sie do łózka jak macie mozliwość- jak jestescie w pracy -zwolnijcie obroty na chwilę i będzie dobrze :)

  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 6 listopada 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tez mam mega bol brzucha i mdlosci, wrazliwosc na zapachy i bolace piersi... to ze jestem w ciazy wiedzialam, czulam ponad tydzien przed testem... dziwne, ale teraz bylam pewna, chociaz wiele cykli zdawalo mi sie ze udalo sie. W tym inaczej sie czulam. Pierwszy test za wczesnie i negatyw a kazdy kolejny mocniejsza krecha, nadal nie moge uwierzyc!!! Brzuch to juz mnie drugi tydzien boli a tak mocno jak na okres od paru dni... sluz kremowy, okres najpozniej za dwa dni w niedziele... planowo w czwartek. Najgorszy to bol brzucha, nawet po nocy i po odpoczynku, jak sie ruszam jest okej... mam nadzieje ze to dlugo nie bedzie trwalo.... pozdrawiam

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • MartaT Ekspertka
    Postów: 231 174

    Wysłany: 11 listopada 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja też mam bóle brzucha rożnego nasilenia raz mocniej,raz lżej :)
    Rozmawiałam z moją ginekolog powiedziała mi,że to jest normalne,żebym brała sobie no spe :)

    f2w3rjjgj9qnws1n.png
  • twardan Autorytet
    Postów: 650 377

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja jestem w 7 tygodniu a cały czas mam bóle w podbrzuszu, boli mnie macica , kłuje w pośladkach,pachwinach, ogólnie czuje, że coś się powiększa :) Mam nadzieję, że to normalne, najczęściej wieczorami albo po dłuższym wysiłku, np. spacerze.

    twardan
    Piotruś jest już z nami :)
    Aniołek zawsze w sercu * 6 tc- 7.05.2015
    zem3sg18rbl77sd8.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 23 listopada 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja mialam dotychczas takie bole lekkie jak na @ a dzisiaj sie az przestraszylam bo mnie zabolalo, tak przez minute to trwalo, tak mocniej, podbrzusze wlasnie jak na okres a potem przeszlo. czy ktos tak ma?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ