X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból jak na okres
Odpowiedz

Ból jak na okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mariia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 lipca 2023, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem na samym początku ciąży ~4 tydzień. Boli mnie podbrzusze jakby miał się zacząć okres. Czy ktoś tez tak miał? Czy jest to norma?

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 1 lipca 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie normalne. Ja jestem w 10t i też mnie czasem pobolewa, choć teraz żadziej, ale na początku każda z mojej grupy tak miała i lekarze uspokajają, że jeśli nie ma plamień czy krwawień, to to jest ok. Mnie bolał do 6t.
    Jednym słowem gratuluję i życzę dużo spojoku :)

    preg.png
  • Mariia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 lipca 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo! Oby było wszystko dobrze ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ