X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból krzyża na początku ciąży
Odpowiedz

Ból krzyża na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 16 października 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,jest w 7tyg ciąży , 5dni badanie USG , wszystko było dobrze. Od kilku dni czuje delikatny ból krzyża i jakby rozpychanie ,rozciąganie w brzuchu ( takie niby bezbolesne skurcze) jakbym zaraz miała dostac okres ,nie mam plamien ani krwawień. Czy któraś z Was miałam takie objawy i nie było to nic złego ? Jest po poronieniu ,więc swiruje

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • ewka_89 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 listopada 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja nie czuje skurczy jak na okres, ale boli mnie bardzo krzyż i czuje się jakbym była cala sztywna. Mam takie dziwne uczucie od jakiegoś tygodnia..

    Właśnie szukam jakiś ćwiczeń rozciągających, może to pomoże.

    Jak chodzi o rozciąganie to czasami czuje rozciąganie macicy, na początku było to dość uciążliwe, teraz znowu jak są dni, że nic nie czuje, to martwię się czy jest ok.
    chyba tylko spokój nas uratuje :)

    Obecnie 7tc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ