X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból piersi?
Odpowiedz

Ból piersi?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Melania05 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest ból piersi musi być przez cała ciąże? na początku bard mnie bolały, mąż mówi że stały się wieksze, ale od dwóch dni jakby już tak nie bolą, nie czuje w nich jakiegos napięcia, co prawda na brzuchu nadal jak się położe to mi przeszkadzaja i musze zmienić pozycje ale pare dni temu było inaczej

  • Slonko92 Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból piersi stał się trochę mniej intensywny ok. 9 tc., teraz mogę powiedzieć, że jest w miarę stały. Wcześniej to różnie bywało, raz było tak że każdy stanik mnie drażnił i ściskał, a innym razem prawie w ogóle ich nie odczuwałam poza delikatnym powiększeniem. Za każdym razem kiedy bolały mniej zaczynałam się stresować, ale nauczyłam się, że intensywność bólu piersi o niczym nie świadczy, w ciąży trzeba się nauczyć trochę wyrozumiałości dla swojego ciała i przede wszystkim cierpliwości. :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bywaly dni, ze w ogole nie bolaly, a czasem bardzo mocno. Roznie to bywa ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Sylwia91.08 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam podobnie, piersi bolały hm w sumie piekły do 7 tygodnia, obcenie jestem w 10 i nie czuje ich, są takie jak zawsze i też zaczęłam się martwić, chyba wolałabym mieć typowy objaw i być spokojna niż dodatkowo się zastanawiac czy aby na pewno wszystko dobrze

    Mama dwóch chłopców;)
    cukrzyca typ 1, niedoczynnośc, hashimoto, pcos, wrogi śluz 3 x inseminacje a udało się naturalnie w najmniej oczekiwanym momencie!!!
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie bolą wogole. Jestem dopiero w 4tc. Może jeszcze za wcześnie. .?

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ