X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból przy rozciąganiu macicy i więzadeł
Odpowiedz

Ból przy rozciąganiu macicy i więzadeł

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sysia85 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 października 2023, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem aktualnie w 10 tygodniu 5 dniu ciąży. Jestem po 2 poronieniach przed 8 tygodniem więc wszystko co się dzieje teraz jest dla mnie nowością. Czy jesteście w stanie wytłumaczyć mi jak wygląda ból przy rozciąganiu macicy i więzadeł? Wczoraj pół dnia bolał mnie dół brzucha i ciągnęło mnie do pachwin więc starałam sobie tłumaczyć, że to jest normalne ale niestety po poronieniach ciężko jest na spokojnie podchodzić do ciąży. Najchętniej co 2 dzień chodziła bym na USG sprawdzić czy wszystko jest ok.

  • Lani Ekspertka
    Postów: 228 209

    Wysłany: 30 października 2023, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysia85 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem aktualnie w 10 tygodniu 5 dniu ciąży. Jestem po 2 poronieniach przed 8 tygodniem więc wszystko co się dzieje teraz jest dla mnie nowością. Czy jesteście w stanie wytłumaczyć mi jak wygląda ból przy rozciąganiu macicy i więzadeł? Wczoraj pół dnia bolał mnie dół brzucha i ciągnęło mnie do pachwin więc starałam sobie tłumaczyć, że to jest normalne ale niestety po poronieniach ciężko jest na spokojnie podchodzić do ciąży. Najchętniej co 2 dzień chodziła bym na USG sprawdzić czy wszystko jest ok.
    Właśnie tak powinnaś to rozciąganie odczuwać 👌🏻

    👩 29l.
    👧 Lena 2014r
    👦 Aleksander 2015r
    👦Kajtuś 2017r
    👼 Dawidek 2022r

    7CS🍀🌈

    23.10.2023r 11dpo ⏸🤰
    23.10.2023r 11dpo bhcg 10,8mIU/ml , progesteron 9,34ng/ml
    25.10.2023r 13dpo bhcg 40,9mIU/ml, progesteron 14,97ng/ml
    06.11.2023r mamy pęcherzyk ciążowy USG 5+6, OM 6+3
    20.11.2023r mamy serduszko 👶🏼🩷
    20.12.2023r prenatalne dziewczynka 👧🏼
    28.02.2024r II prenatalne dziewczynka 👧🏼
    preg.png
  • sysia85 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 października 2023, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lani wrote:
    Właśnie tak powinnaś to rozciąganie odczuwać 👌🏻

    Ja głupia już na pogotowie chciałam jechać 😂 Nie daj Bóg jak przy okazji trochę mniej piersi zaczynają boleć to już całkiem mam najgorsze przed oczami no ale chyba niestety już lepiej nie będzie i na każdym kroku człowiek będzie się bał

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ