X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr bóle jajników ... ?! oznaka czegoś złego ?
Odpowiedz

bóle jajników ... ?! oznaka czegoś złego ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)

    W sobote robiłam test - pozytyw :) . Jestem szczęsliwa , ale również się boje . Od czasu do czasu czuje tak jakby ból jajników. Najczęsciej prawego ale czasami i lewy się odzywa... Czy któraś z Was ma lub miała tak na początku ciąży ?



    Ps. Jeszcze pytanie z innej beczki , nie moge wkleić suwaczka :( juz próbowałam różnymi sposobami i ciągle idoczne jest to co pod spodem :( - prosze o rade ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 18:33

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało się - jest suwaczek ;)

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bole jajnikow zwlaszcza na poczatku sa jak najbardziej normalne, ja wciaz je odczuwam :)

    sarra lubi tę wiadomość

  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue dziękuje Ci za odpowiedz , jestem ostatnio jakaś dziwna zamiast się cieszyć i nie zamartwiać ciagle myśle ze coś nie tak :/. Bede spokojniejsza teraz :*

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • kaśka30 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi wytłumaczył, że bóle jajników są jak najbardziej normalne ponieważ oznaczają prawidłową pracę organizmu, który produkuje progesteron odpowiedzialny za utrzymanie ciąży. Każda z nas panikuje, w końcu mamy o kogo się martwic, taka rola matek :)

    sarra, Ag... lubią tę wiadomość

    ckai3e3ky3c5wmyd.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :) bóle jajników normalne :) ja też je mam :) teraz jajniki pracują intensywnie, a potem to łożysko później przejmuje rolę :)

    sarra nie martw się, a ja trzymam kciuki mocno Kochana :)

    sarra lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :*

    Wiem ze moze jestem przewrazliwona ale ciezko mi to z siebie wyrzucuc... :O Z synkiem nie bolały mnie jajniki :).

    Dzięuje za wsparcie :*:*:*

    Kasandra :*:*:* dzięki słońce :*

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • schola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może boleć tylko jeden jajnik? czy to dobry objaw?

    ptak-dziecko.gif
  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:53

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez boli dzis jeden jajnik, tak kłuje....

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie dzis pobolewaja obydwa na przemian

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez mam takie bóle przez caly tydzien ( od czasu jak sie dowiedzialam), najpierw bolał prawy, potem czasem lewy. A jak kichnęłam to myślałam że się złożę w pół:/ teraz jakos spokojniej ale czasem ciągle pobolewają.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Goosiaczek2 Autorytet
    Postów: 843 872

    Wysłany: 13 maja 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak ja też mam takie bóle właśnie przy kichaniu są najgorsze ale mam nadzieje że wszystko będzie ok;)

    f2w3e6hhhqm6pyjg.png
    201501074974.png
    20130810640114.png
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bóle przy kichaniu nie polecam pozycji wyprostowanej np.jak lezymy.Sama to przeszłam w poprzedniej ciązy i zawsze jak zbierało mi się na kochanie,to szybko siadałam,żeby się zgiąc i nic mnie nie bolało.

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • edytka Przyjaciółka
    Postów: 71 36

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4ca3f5ed4f5caf6401dfe719301cda01.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriendmnie tez bola jajniki zwlaszcza prawy i od czasu do czasu brzuch martwilam sie ze to cos zlego ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi kochane juz sie troche uspokoilam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2014, 10:53

    edytka :)
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka mówiła mi, że bóle w pierwszych tygodniach ciąży są normalne. Usłyszałam, że "teraz niestety ale będzie pani miewać bóle całego podbrzusza". Gdy nasilają się bardzo można brać nospe (mnie np potrafiły budzić w nocy). Ale oczywiście jeśli bóle są niepokojące to zawsze warto je skonsultować z lekarzem.

    edytka lubi tę wiadomość

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • malusiamysia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie jestem jeszcze w ciąży, chociaż bardzo chciałabym. Już od długiego czasu staram się z mężem, ale na razie bez skutku... Natomiast co do samych jajników mam nieco inne objawy, bo doskonale wiem, że nie jestem w ciąży. A od jakiegoś czasu mam dziwne objawy jak mdłości, zaparcia, doskwiera mi brak apetyt i czuje parcie na pęcherz. Przejrzałam ostatnio różne strony na google, co mogłoby to być i tak wskazuje wszystko na raka. Strasznie się boję... Nie wiem, czy robić badania genetyczne w Medistore, czy lepiej jest nie wiedzieć. Z drugiej strony, może uda się pokonać ten nowotwór. A czy ktoś z was miał też takie objawy? Czy robiliście badania? Czy wykryto u was raka?

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie to też typowe objawy przedmiesiączkowe .Idź do lekarza,zrób podstawowe badania , nie diagnozuj się sama bo te objawy są tak częste i tak naprawdę nie muszą nic oznaczać a Ty się tylko stresujesz.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malusiamysia wrote:
    Ja nie jestem jeszcze w ciąży, chociaż bardzo chciałabym. Już od długiego czasu staram się z mężem, ale na razie bez skutku... Natomiast co do samych jajników mam nieco inne objawy, bo doskonale wiem, że nie jestem w ciąży. A od jakiegoś czasu mam dziwne objawy jak mdłości, zaparcia, doskwiera mi brak apetyt i czuje parcie na pęcherz. Przejrzałam ostatnio różne strony na google, co mogłoby to być i tak wskazuje wszystko na raka. Strasznie się boję... Nie wiem, czy robić badania genetyczne w Medistore, czy lepiej jest nie wiedzieć. Z drugiej strony, może uda się pokonać ten nowotwór. A czy ktoś z was miał też takie objawy? Czy robiliście badania? Czy wykryto u was raka?
    Nie sposób się nie uśmiechnąć :) Niezły troll :D

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Olymphia Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malisiamusia, poszłabym do ginekologa a nie szukała porady na forum...

    rbj0ckr.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ