X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak objawów ciąży, a ciąża?
Odpowiedz

Brak objawów ciąży, a ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Z OM wynikałoby że jestem w 9 tygodniu ciąży. Na USG byłam 28 września i wtedy z OM wynikało że to 7w6d, a z USG 5w6d. Niestety było widać tylko pęcherzyk ciążowy o wielkości 11 mm bez zarodka i ciałka żółtego. Martwię się, bo w zasadzie poza brakiem miesiączki od dwóch miesięcy nie mam żadnych objawów ciąży, ginekolog nic nie mówiła na badaniu, kazała przyjść 14 października. Pobierałam sobie bhcg dwa razy w przeciągu 4 dni i pierwszy wynik 6600, a drugi 14021. Bardzo się boję, że na kolejnej wizycie nie będzie serduszka, ba nawet maleństwa nie będzie. Tak bardzo chciałabym tego dzieciątka

  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 7 października 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) nie masz wyjscia ,musisz spokojnie czekac do badania. Mysle ze tym bardziej powinnas byc spokojniejsza skoro nie masz plamien ani niczego takiego. Beta ladnie przyrosla wiec badz dobrej mysli:) ja rowniez oprocz braku miesiaczki nie mialam zadnych objawow ciazy. Teraz jestem w 5 miesiacu i odczuwam je z nawiazka ale i tak dopiero od momentu jak pokazal mi sie brzuch;) ja na poczatku mialam tylko brak miesiaczki, zwiekszona sennosc i zmeczenie ale zrzucalam to na zbyt duzy natlok pracy. Pozniej jak juz sie dowiedzialam ze jestem to zaczelam z goraczka i ostrym przeziebieniem . A pozatym zadnych objawow nie mialam wiec spokojnie,kazda z nas przechodzi ciaze na swoj sposob:)

    biedronka92 lubi tę wiadomość

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 7 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się na zapas - z usg do 10 tygodnia a nawet i nieco później dziecko często wychodzi sporo młodsze, a potem to nadrabia. A może Twoje dziecko będzie nieco mniejsze niż taki "uśredniony" noworodek ? Powodem młodszej ciąży wg usg jest też w większości przypadków późniejsza owulacja niż w tym książkowym 14dc ;)
    Nie wszystkie kobiety mają komplet objawów ciążowych, niektóre przechodzą prawie bezobjawowo i wszystko z dzieckiem dobrze :) Beta urosła bardzo ładnie, w przedziale od 1200 do 6000 podają, że ma się podwoić w tym czasie, czyli o 100% wzrosnąć a potem nieco zwalnia, u Ciebie przyrosło nawet nieco więcej ;)
    Jak nie masz plamień czy uporczywych bóli to nie zamartwiaj się na zapas ;)
    Ja w ciąży na córcię miałam mdłości (zwymiotowałam raptem pare razy przez całą ciążę), trochę senność i tyle ;) A na reszte może nie zwracałam zbytniej uwagi ;)

    biedronka92 lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 7 października 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronko,
    Mam bardzo podobne do Ciebie wyniki:)Z tymże od om jest 7 tydzień, a od owulacji wchodzę w 6 tydzień.
    Właśnie dzisiaj mam wizytę.. Też nie nastawiam się na zarodek, a co dopiero serducho.
    Akurat mam plamienia, ale przyrost na dzień 5.10.2015 jest 14795.. Także główka do góry;):)

    biedronka92 lubi tę wiadomość

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku daj znać jak dziś po wizycie i trzymam mocno kciuki! :-)

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 7 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronko, na dniach powinnien pojawić się zarodek..
    Bylam na wizycie.
    Pęcherzyk 13,5 mm,zarodek -4,7mm i serduszko!;):)
    Odczekaj parę dni, bo pęcherzyk rośnie okolo 1 mm na dobę..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 18:35

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ