X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak pęcherzyka pod koniec 5 tygodnia
Odpowiedz

Brak pęcherzyka pod koniec 5 tygodnia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 5 tygodniu (4tc+6) i dziś zaczęły się plemienia. Lekarz stwierdził że jest ciałko żółte ale nie widać pęcherzyka, endometrium 25mm.
    Czy to znaczy, że jeszcze może być za wcześnie na pęcherzyk czy niestety już z tego nic nie będzie. Wczoraj beta była 5309, dziś czekam na kolejną bo pobrali mi krew...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 16:19

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciałko żółte na jajniku? Czyli potwierdzenie owulacji. Najczęściej pęcherzyk uwidacznia się przy becie około/ponad 1500, ale z tym róźnie bywa, czasem uwidacznia się przy większym stężeniu, dlatego poleca się chodzić na pierwsze usg w 7 tyg. Najważniejszy jest w tym momencie przyrost tej bety, jesli bedzie wzrastał prawidłowo i według normy to pęcherzyk urośnie i będzie widoczny na usg.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na jajniku.
    Beta generalnie przerosła z 251 w dn.02.12 do 5309 wczoraj. Czyli jakiś tam przyrost jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 16:18

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HCG przyrosło bardzo ładnie, jest w normie czyli biorąc pod uwagę HCG rozwój jest w normie. Dużo dowiemy się po wyniku kolejnej bety, także trzeba czekać na ten wynik.

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta jest ponad 6000 tyle się tylko dowiedziałam ale rozkrecilo się krwawienie... Nikt chyba nigdy nie znajdzie przyczyny moich poronienień.

  • Lies Przyjaciółka
    Postów: 113 64

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomiika przykro mi.
    W 33 dc miałam bete1565 a na usg nic nie było widać. To był tydzień 5, dni 0. Czy to może sugerować ciążę pozamaciczna? Dodatkowo mam ból podbrzusza i kłócie po bokach brzucha. Czy u kogoś to się szczęśliwie skończyło- beta wyższa niż 1500 i pecherzyk który się pojawił później?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 20:32

    Synek 12.09.2010 - mój kochany urwisek :)
    Maluszek 12 tc [*] 23.07.2015
    oar890bvvi3ka2ni.png
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk pojawia się gdy beta przekracza 1500, będzie widoczny "na dniach". Martwic się można jak przekracza 4000 i nadal nie jest dostrzegalny, ale to nadal o niczym nie przesądza.

    Lies lubi tę wiadomość

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomiika wrote:
    Beta jest ponad 6000 tyle się tylko dowiedziałam ale rozkrecilo się krwawienie... Nikt chyba nigdy nie znajdzie przyczyny moich poronienień.

    A próbowałaś brać luteinę albo duphaston od pozytywnego testu? Ja do tej pory poroniłam 3 razy i dopiero teraz wydaje się być wszystko ok. i właśnie jestem na luteinie. W moim przypadku pomogła :-)

  • Lies Przyjaciółka
    Postów: 113 64

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na szczeście na razie jest w porządku - w 36 dc pojawił się pecherzyk i ciałko żółte. Ciąża pozamaciczna wykluczona. Mam nadzieję, że to pocieszy dziewczyny, które mają podobną sytuację - 5 tydz. i brak pęcherzyka.
    NatiB miałaś rację:)

    Synek 12.09.2010 - mój kochany urwisek :)
    Maluszek 12 tc [*] 23.07.2015
    oar890bvvi3ka2ni.png
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Oj się u mnie narobilo... Pęcherzyk pojawił się dopiero przy hcg ponad 6500.
    Stwierdził lekarz ogromnego krwiaka 15x3 cm! Pęcherzyk miał 14mm.
    Krwawienie było do soboty rana. Dostałam acard, kroplowke i cylkonamine. Ustało już całkowicie, nawet nie plamie.
    Dziś mnie wypisali. Krwiak ma średnicę 22mm, pecherzyk 12mm (zmniejszyły się nie wiem czemu) i ciałko żółte (chyba w pęcherzyku....?) 2,3mm. Zarodka brak :( :( HCG dzisiejsze 9305.
    Mam leżeć i chodzić tylko do toalety.

    Także chyba moja kuleczka walczy... Miejmy nadzieję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 20:12

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ