X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak ruchów podczas usg
Odpowiedz

Brak ruchów podczas usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karola84 Ekspertka
    Postów: 348 69

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny jestem w 11 tyg ciąży i dziś miałam 4 usg , to było 3 odkąd zobaczyłam maluszka i jego serduszko, więc tak dzidzia pięknie rośnie ale martwi mnie fakt że zawsze jest w tym samym miejscu i pozycji i w ogóle się nie rusza leży nieruchomo :( no kurcze czyżby zawsze spała???? dziś przed badaniem jakieś 20-30 zjadłam małego snickersa i nic... lekarka mówi żeby się jeszcze nie martwić bo na takim etapie to możliwe i że za tydzień mamy prenatalne to się wszystkiego dowiemy.... potwornie się boję bo jestem po 3 poronieniach i 1 martwym porodzie w 35 tyg z powodu hasimoto i niedoczynności.... napiszcie co o tym sądzicie i czy wasze maluszki też są takie leniwe.... dziękuję i pozdrawiam....

    kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nic się nie martw będzie dobrze :) nerwy i stres napewno nie pomogą, więc staraj się myśleć pozytywnie :) trzymam kciuki za Ciebie i za maleństwo!! Napisz jak tylko będziesz bo kolejnym usg.

    201411191762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! U mnie też dzieciątko leniwe a lekarz powiedział że nie ma się czym martwić i że jest ok.Nie martw się!

  • karola84 Ekspertka
    Postów: 348 69

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prenatalne mamy 23 zaraz po Świętach więc dam znać :) .... też wydaje mi się że za bardzo się nakręciłam bo w sumie usg trwało 2-3 min więc nie wiadomo jeśli byłoby dłuższe to może maluszek by się wybudził <3 mam taką nadzieję... dziękuję za pocieszenia ;)

    AgataP lubi tę wiadomość

    kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • karola84 Ekspertka
    Postów: 348 69

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po prenatalnych :) najprawdopodobniej noszę córeczkę <3 i najważniejsze jest całkiem zdrowa :) machała rączkami i nóżkami <3 ale jest uparta bo nie chciała pokazać dokładnie buźki i nie mamy fotki 4 d :/ ....

    natasza82 lubi tę wiadomość

    kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też na ostatnim usg dzidziuś się nie ruszał :) dopiero gin go trochę podenerwowała i się chyba obudził bo machał nóżkami i rączkami :) robił straszne wykopy :P Teatrzyk zrobiony przez gin specjalnie dla taty :) z jej adnotacją do brzuszka "no pokaż w końcu tatusiowi co potrafisz" haha strasznie się uśmiałam :)

    201411191762.png
  • Sandra89 Przyjaciółka
    Postów: 115 76

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to maja dobre usg chyba lekarze, ja 6l temu jak bylam na usg w 11tyg to widzialam tylko taka fasolke, kokonik. Dopiero po miesiacu byl maly czlowieczek. Ciekawe jak to bedzie tym razem.

    dqpri09kpj6igqno.png
    iv09cwa1zcgmcehs.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ