X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak usg na pierwszej wizycie:(
Odpowiedz

Brak usg na pierwszej wizycie:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alus21 Ekspertka
    Postów: 140 245

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam na wstępnej wizycie u gina . jestem dokładnie według belly w 5 tc. jedno co mnie zastanawia czemu mi usg jeszcze nie wykonał wiem że na kasę chorych nie przysługuje zbyt wiele ale żeby usg nie wykonać tylko samo badanie ogólne . Kazał mi przyjść w 9 tc.

    iv099vvjtj9qo0il.png
    i81xxzdvoi2mloma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg na tak wczesnym etapie nie jest wskazane. Nic przewaznie nie widac :)

    polkosia lubi tę wiadomość

  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 4 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam ta sama sytuacje byłam wczoraj a chodze prywatnie tez nie było usg mam przyjsc za tydz w piatek takze cierpliwości

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 4 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam też w 5 tygodniu na wizycie prywatnej bez USG. Mówił, że nie ma sensu robić, bo i tak nie będzie nic widać.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • alus21 Ekspertka
    Postów: 140 245

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoras z was miala leciutkie plamienie po badaniu ? Martwie sie :(((

    iv099vvjtj9qo0il.png
    i81xxzdvoi2mloma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie miałam nigdy plamień po badaniu ;)

  • alus21 Ekspertka
    Postów: 140 245

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mam się stresować ?

    iv099vvjtj9qo0il.png
    i81xxzdvoi2mloma.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie może się pojawić, bo szyjka jest rozpulchniona i coś mogło się naruszyć od "pałki" do USG.

    alus21 lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma czym się stresować, tak jak Polkosia pisze - krwawienie może się pojawić. Mi ginka powiedziała przy cytologii, że plamienie może wystąpić, ale nie miałam. To wszystko indywidualna sprawa.

    polkosia lubi tę wiadomość

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam usg na pierwszej wizycie w pierwszej ciązy 5 tydzień i druga 4 tydzień, fakt faktem widać kropkę tyle. A plamienia mam zazwyczaj po badaniu cytologi, czy wymazów, raz miałam po zwykłym badaniu ginekologicznym na drugi dzień nie miałam już nic. Dziecko urodziło się zdrowe a drugie wciąż się rozwija:) Nie musisz się martwić niczym chyba że było by tego bardzo dużo, trwało więcej niż jeden dzień to wówczas lepiej dmuchać na zimne i iść do lekarza albo szpitala.

    alus21 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam w dniu spodziewanej @ i lekarz na podstawie macicy stwierdzil ciaza moze byc za dzien dwa.. Kazal po 2tyg przyjsc juz bylo usg i serduszko bo wypadalo 6+3
    cierpliwości :)

    alus21 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ