X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak zarodka, Beta rośnie słabo. Czy jest sie czym martwic
Odpowiedz

Brak zarodka, Beta rośnie słabo. Czy jest sie czym martwic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia77 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 lutego, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. 11.01 miałam ostatnia miesiączkę. Cykle regularne co 26dni.
    12.02 zrobiłam betę 27,1 tego samego dnia wizyta u ginekologa nie wykazała nic. 16.02 Beta 338,9. Dzis 20.02 Beta 998. Usg wykazało mały pusty pęcherzyk. Zdaniem ginekolog Beta przyrasta słabo, póki co nie widać zarodka i nie nastawiać się zbyt optymistycznie. Pytanie do was, czy któraś z Was miała taka sytuacje? Czy zarodek rozwinął się? Co robic, a czego unikać ? Zeby miało to jakikolwiek wpływ na rozwoj zarodka i utrzymanie ciąży.

  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 459 576

    Wysłany: 21 lutego, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że nie sprawdziłaś bety po 2 dniach bo tak się podobno sprawdza przyrost. Ale jeśli patrzeć, że beta miałaby rosnąć co dwa dni minimum o 66% to wygląda, że masz nawet trochę więcej :)

    Taka beta to jeszcze za mało raczej żeby iść na USG i oglądać pęcherzyk. Musisz poczekać.

    Który masz tydzień? Wygląda na to, że Twoją ciąża jest odrobinkę starsza od mojej. Właśnie dlatego nie idę jeszcze na badanie, żeby się nie stresować że nic nie widać . Będę dzwonić do lekarza dopiero 26.02 i się umówimy na spokojnie.

    Możesz sobie zbadać progesteron i tsh dla spokoju, a na usg się umów jak będziesz w 7 tyg. Może poszukaj innego lekarza?

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne ❣️

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 21 lutego, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia77 wrote:
    Cześć. 11.01 miałam ostatnia miesiączkę. Cykle regularne co 26dni.
    12.02 zrobiłam betę 27,1 tego samego dnia wizyta u ginekologa nie wykazała nic. 16.02 Beta 338,9. Dzis 20.02 Beta 998. Usg wykazało mały pusty pęcherzyk. Zdaniem ginekolog Beta przyrasta słabo, póki co nie widać zarodka i nie nastawiać się zbyt optymistycznie. Pytanie do was, czy któraś z Was miała taka sytuacje? Czy zarodek rozwinął się? Co robic, a czego unikać ? Zeby miało to jakikolwiek wpływ na rozwoj zarodka i utrzymanie ciąży.
    W tak wczesnej ciąży nie masz na nic wpływu. Musisz czekać. Na pierwsze usg zwykle poleca się umawiać 2-3 tygodnie od dnia przewidywanej miesiączki, bo dopiero wtedy coś widać. Wcześniej pojawia się właśnie niepotrzebny stres dotyczący braku zarodka, braku serduszka itp.

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Poly Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 lutego, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz sobie zrobić betę jutro i sprawdzić czy był przyrost o 114% taki powinien być po 72 godzinach a jeśli jesteś cierpliwa to poczekaj do wizyty u ginekologa. Prawda jest taka że każda z nas jest inna organizmy są różne, bądź dobrej myśli.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ