X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak zmęczenia na początku ciąży
Odpowiedz

Brak zmęczenia na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marika86 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 11 września 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z was nie odczuwala zmęczenia w 1 trymestrze? Jestem dopiero w 6 tyg (5 tyg,5dni) ale nie czuje jakiegos zmeczenia ani potrzeby snu wszedzie i zawsze. W zasadzie to spie po 6-7godz mąż. Czy to normalne, że nie dopadło mnie takie zmęczenie?
    Inne objawy są typu zmiana smaków, wrażliwość na zapachy i mdlosci gdy poczuje jakiś zapach mocny i powiększające się piersi. Jak jest u was?

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 11 września 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Nie masz powodu, żeby się martwić :) ja w pierwszym trymestrze wcale nie byłam zmęczona ani senna. Dokuczała mi nawet bezsenność. Teraz za to jestem zmęczona cały czas, a zasypiam przed 22 :) U każdej kobiety jest inaczej z objawami.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 12 września 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na początku ciaży i w sumie z objawów mam lekkie mdłości rano, zmienił mi się lekko smak i zapach i ból piersi a właściwie sutków.
    Zmęczona jest trochę bardziej może ale nie jest to jakoś strasznie uciążliwe.

    Co do wieku mojej ciąży to ciężko określic. Jakiś 5 tydzień był w zeszłym tygodniu i było widać tylko pęcherzyk 7mm. Teraz idę dopiero dopiero za tydzień do lekarza i licze już na serduszko i konkretniejsze informacje :)

  • Delvila Autorytet
    Postów: 276 293

    Wysłany: 12 września 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie to bywa. Ja na początku miałam tak jakby trochę więcej energii (ok. 5 tygodnia), by dwa tygodnie później po pracy od razu kłaść się spać, bo nawet na ugotowanie obiadu nie było sił.
    Z kolei w pierwszej ciąży w ogóle nie czułam jakiegoś zwiększonego zmęczenia.
    Różnie bywa. Ciesz się ciążą i zero zmartwień ;)

    Magdalena Wiktoria 07.03.2019r. :D

    Aniołek Marta [*] 06.01.2018 r.
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 12 września 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też poczatkowo (praktycznie cały I trymestr) miałam wiecej energii. Smigalam wszedzie bez zmeczenia, ba nawet budzilam się wczesniej, w granicach 6-7 godziny.
    Zmeczenie ale też w sumie w miare umiarkowane dopadlo mnie dopiero w drugim trymestrze.
    Mały zdrowiutki :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ