X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr brązowe plamienie ?
Odpowiedz

brązowe plamienie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malami1 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy lekkie plamienia koloru brązowego po odczytaniu wyniku pozytywnego na testach domowych jest normalne? Czy miałyście tak, czy jest to powód do obaw??

  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami1 raz nic nie znaczy , a czasem źle wróży. Umów się do gina. Sprawdzi i poradzi.

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie plamienie może pojawić sie w dniu spodziewanej miesiączki (i raczej jest niegroźne), mogą też być inne niegroźne przyczyny ale warto udać się na usg do lekarza, bo po co sie stresować :)

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • malami1 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam je mniej więcej już ok. tygodnia. Są to raczej małe plamenia. Myślę, ze to nic groźnego? :) miałyście też tak ?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie doradzę Ci, bo tak jak pisały Ci dziewczyny może być coś niegroźnego, a mogą być np braki w progesteronie i wtedy lekarz musi zapisać jakieś leki (luteina, dupasthon). Więc zachęcam do wizyty u lekarza, na pewno Cię uspokoi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami1 wrote:
    mam je mniej więcej już ok. tygodnia. Są to raczej małe plamenia. Myślę, ze to nic groźnego? :) miałyście też tak ?? :)


    Ja miałam lekkie plamienia, które po czasie zaczęły się nasilać.
    Dostałam duphaston 3x1 , L4 i nakaz leżenia .
    Okazało się,że mam niski progesteron .
    Myślę,że gdybym nie poszła do ginekologa, już w ciąży bym nie była.

    Radzę nie czekać. Może być tak,że to nie groźne plamienia,ale może być oznaką,że dzieje się coś złego.

    kuzka lubi tę wiadomość

  • malami1 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie obdzwoniłam dziś kilku ale najbliższy termin to luty dopiero :/ ehhh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może spróbuj na IP podjechać? Przecież tam też lekarz może Cię zbadać i w razie czego coś przepisać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami1 wrote:
    właśnie obdzwoniłam dziś kilku ale najbliższy termin to luty dopiero :/ ehhh...


    nawet prywatnie ?
    Mów,że plamisz . Wtedy na pewno znajdzie się dla Ciebie miejsce, choćby między pacjentkami . Ja tak zrobiłam :) . Ginekolodzy mieli czas dopiero wieczorem, a ja nie chciałam czekać. Zadzwoniłam do kliniki w której się leczyłam i zostałam przyjęta od razu między pacjentkami :)

    Próbowałam też na IP,ale zostałam olana. Powiedziano mi,że doktor ma już umówione pacjentki i muszę czekać,ale pewności mi nie dali,że zostanę przyjęta, więc wyszłam z płaczem...

  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam plamienia zaczęły sie w 5 tyg i trwaly dwa tygodnie, ja dostalam duphaston i nakaz oszczędzania się, lepiej poprostu iść do lekarza dla własnego spokoju;-)

    malami1 lubi tę wiadomość

    Jackie89
  • malami1 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki wielkie, jutro mam wizytę u lekarza zobaczymy co powie :) choć boję sie bardzo ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze :)

    Daj znać po wizycie :)

  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno wszystko będzie ok;-) czekamy na info

    malami1 lubi tę wiadomość

    Jackie89
  • malami1 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam "konskie" :D dawki duphastonu,luteine i kwas foliowy dodatkowo 2 razy dziennie choć brałam go raz. Poza tym jak narazie wszystko ok :)...

    Asiek2108 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, teraz dbaj o Was, odpoczywaj ile wlezie :)

    malami1 lubi tę wiadomość

  • iksińskaaaa Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam brazowe plamienia do 8tc, niby pecherzyk sie zamykał i macica rozszerzała i to dlatego, ale tez biegłam do lekarza zapytac co i jak, wiec lepiej isc i zapytac :)

    malami1 lubi tę wiadomość

    p19uqqmz4a7sjagj.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami1 wrote:
    mam je mniej więcej już ok. tygodnia. Są to raczej małe plamenia. Myślę, ze to nic groźnego? :) miałyście też tak ?? :)
    Mialam plamienia przy ciazy pozamacicznej. Nie oszukujmy sie.. plamienia czy krew w ciazy niczego dobrego nie zwiastuja

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ujmowałabym tego tak kategorycznie. Plamienia się zdarzają i w zdrowych ciążach i to wcale nierzadko. Każdy niepokojący objaw trzeba skonsultować z lekarzem, ale nie można popadać w paranoję.

    Kira91 lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamilam od 8 dnia po owulacji 10 dni. Poszłam po lutke i miałam sie nie przemeczac. Teraz w piatek lekarz zapisał mi duphaston. Plamienia najprawdopodobniej spowodowane zagniezdzeniem i przekrwienien błony śluzowej macicy. Po badaniu usg tez plamilam .... ale pecherzyk jest, plamien juz nie ma także jestem spokojna i czekam do nastepnej wizyty ;)

    kuzka lubi tę wiadomość

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ