X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brazowy sluz
Odpowiedz

Brazowy sluz

Oceń ten wątek:
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 17 listopada 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoras plamiła w drugim trymestrze??

    Dziewczyny dziś rano zauwazylam brazowe nitki w sluzie, rozmazaly się na papierze.. po tym jak się kochaliśmy z mezem, ale bez penetracji, za to z silnym orgazmem..
    Zadzwonilam do lekarza, powiedzial, żeby czekac do jutra, bo dziś usg mi nie zrobia..
    W poprzedniej ciąży tez miałam takie plamienie w 10 tygodniu i poroniłam...

    Jak mam wytrzymać do jutra...

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • koral Autorytet
    Postów: 1003 441

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 10:09

  • ona0000 Koleżanka
    Postów: 33 12

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam brązowe brudzenia, raz jest ich mniej raz więcej... Na początku leciałam z tym do lekarza, ale mówił ze wszystko jest ok i też nie wiedział od czego one są... nie raz mnie dołuje ten widok bo mam za sobą nieprzyjemne wspomnienia ale wierze ze teraz musi byc dobrze:)

  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brązowe plamienia miałam w 6 tc, pojechałam na izbę do szpitala, lekarz radził zostać w szpitalu na 3 dni na obserwacje, plamienia ustały po 4 dniach po luteinie

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ