X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brazowy sluz
Odpowiedz

Brazowy sluz

Oceń ten wątek:
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 2 marca 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek bylam u ginekolog.Nakreslajac bajeczke,ze w weekend w szpitalu lekarka wspomniala o progesteronie.Jednak jako,ze nie jest moim lekarzem prowadzacym nie przepisze mi go.Mam jednak udac sie do swojje gin i wspomniec o jej slowach.Tym sposobem otrzymalam we wtorek progesteron,krory biore w dawce 1X3.W czwartek wieczorem dostrzeglam krew,swieza krew...Wieczor i nocka byla z glowy...Nerwy,domysly,a moze...Koszmar...Nastepnego dnia pobieglam rano do nowego ginekologa( nota bene mam zrobiony juz tam termin na 7.03-ciezko sie dostac.bo ponoc dobry specjalista).Na szczescie z baby wszytsko ok.Tylko cholera skad ta krew,przypuszczenie,ze moze macica sie oczyszcza.Mam sie oszczedzac.Dostalam zwolnienie,na razie na tydzien.Kazdy dzien to stres;patrzenie na bielizne,niepokoj.Bynajmniej teraz jestem spokojna,bo biore progesteron i jestem w dobrych rekach-dzieki Anette...

    Anette lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 2 marca 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aila ja ponad miesiac lezalam,jedynie do wc moglam wstawac i umyc sie.bron boze kapiel w wannie,a tylko szybki prysznic.codziennie bralam duphaston 3x1 i trzymalam nogi na pufie pod katem prostym lezac na plecach,tak w gorze po godzince ze 3 razy dziennie.plamienia mialam 2razy ale udalo sie na szczescie jest juz ok.pierwszy trymestr szczesliwie minal.mysl pozytywnie,ze bedzie wszystko w porzadku.jestes w 10tyg i trzymam kciuki za Ciebie i dzidziula

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 2 marca 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27-kiedy skonczyly ci sie plamienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2013, 21:41

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 2 marca 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza serie mialam od poczatku czyli 5,6 tydzien a nastepne calkiem niedawno ok3tyg temu.ale to nie byly mocno krwiste po prostu jakby wola ze stara krwia i kawalki skrzepow a przy drugim ataku byl bol w dole brzucha.lekarz zdziwil sie bo szyjka czysta krwiaka nie ma..eh delikatna chyba jestem bo to pa wysilku.teraz jak cus czuje nie tak to spokojnie leze z nozkami na pufce i nie stresuje sie.lekarz powiedzial ze jakby to byl bol nie do wytrzymania i zywa krew to dzwonic albo do szpitala.jest ok i u ciebie na pewno tez to przejsciowe

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 2 marca 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tesciowa mowila ze to moglo byc mniej wieceej w dniach spodziewanego okresu ktory sie nie ponawil ale wiesz...ja slucham lekarza bo z tesciowymi to roznie bywa.haha

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 2 marca 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...tyle,ze ja mam brazowe plamienia juz od 2 tygodni...tylko raz jednodniowa przerwa...

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 3 marca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aila.....trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze. Bierz ten progesteron i oszczedzaj sie kochana tyle ile dasz rade. Mysl o sobie i o dzidzi. I najwazniejsze staraj sie nie stresowac, wiem ze to trudne ale postaraj sie.... To szkodzi dzidzi najbardziej.
    Trzymaj sie cieplo!!!!

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 4 marca 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też dziś zauważyłam plamienie, od razu w ryk łzy lały się strumieniami, jutro wizyta i gin, czekam bo do szpitala nawet nie mam po co się wybierać :-( juz to przerabiałam dwa razy :-(

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 4 marca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi nogi do gory i do jutra troche odpocznij moze zabardzo sie przemeczylas?
    bierzesz jakies tabletki np. progesteron?

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 4 marca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biorę duphaston już 13 dni, i nie wiem już co mam mysleć, albo mi nie pomaga, albo to nic takiego, albo po prostu nie jest mi dane urodzić dziedziaczka :-(

  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 4 marca 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 09:06

  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 5 marca 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak dziękuję za wsparcie, byłam dziś u ginekologa, powiedział że wszystko ok, i takie plamienia się zdarzają, mam leżeć i duuużo odpoczywać, w końcu ujrzałam pęcherzyk i coś malutkiego w środku :-D kolejna wizyta za 2 tygodnie, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze....

    anilorak, pasia27, Atra81 lubią tę wiadomość

  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 5 marca 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 09:07

    fifi lubi tę wiadomość

  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 5 marca 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fifi ciesze sie bardzo,ze wszystko ok!!:)Znam ten stan,ta ulge,gdy kamien spada z serca...Natomiast dzisiejszy dzien to dla mnie swieto,poniewaz jest to pierwszy dzien od 2 tygodni,gdzie nie mam brazowego sluzu.Huuuuuuuuraaaaaaaaaaaa,szaleje:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2013, 22:40

    Anette, pasia27, fifi, m_f lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 6 marca 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aila ale Ci zazdroszczę, mam nadzieję, że mi też w końcu zaniknie. Dużo zdrówka życzę!!!!!! ;-)

  • Aga Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 10 marca 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzieki za ten watek. Wlasnie przekopuje internet na temat plamienia. Dzis rano zauwazylam lekkie brazowe plamienie polaczone z dosyc duza iloscia blyszczacego, rozciagliwego sluzu. Strasznie sie boje. Do tej pory nie mialam zadnego plamienia. Powiedzialam do meza, ze jezeli sie nie uspokoi do 3-4 po poludniu to jedziemy do szpitala. Nie biore zadnych lekow, jedynie na tarczyce.
    Strasznie sie boje. Jest to dziwne plamienie rzeczywiscie takie jak na zapowiadajaca sie miesiaczke. Nie boli mnie na razie brzuch, mam tylko napiecie w jajnikach. Przeraza mnie perspektywa powiklan...lub co gorsza poronienia

    nlzj43ascqlzuyd8.png

  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 10 marca 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga uspokoj sie.Ja mialam plamienia 2 tygodnie,brazowe czasami ze skrzepami.Wyobraz sobie,ze jest to czeste w I trymestrze.Po tygodniu dostalam progesteron-pomaga on w utrzymaniu plodu,poki nie rozwinie sie lozysko.Co ja nie napanikowalam,o matko,jezdzilam do szpitala,co rusz do gin.Uspokoj sie.Mozesz spokojnie zaczekac do jutra,jesli nie jest tego duzo,badz jesli nie jest to zywa krew(i to mi sie jednego dnia zdarzylo,choc nie mialo po czym).Ja tez nie mialam boli,nic...Poprostu odpoczywaj,uwazaj na siebie,bron sie od kapieli i sexu.Slyszalam od lekarzy,jak i wyczytalam w necie,ze najlepsza profilaktyka stosowana przez lekarzy w takim przypadku to przede wszystkim odpoczynek przyszlej mamy,czasami progesteron i nic wiecej nikt Ci nie poradzi...Trzymaj sie cieplo i prosze,nie dopuszczaj zlych mysli,odganiaj jak natretne muchy.Wiem co mowie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2013, 13:18

    Anette, vivien, Aga, Matylda36 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 10 marca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga aila ma racje nie mysl negatywnie!
    Bedzie wszytsko dobrze,MUSI byc dobrze ;)
    Odpoczywaj troche,bo to co jest nam w pierwszym trymestrze potrzebne,
    A stres jest jedynie wrogiem dla nas!

    Aga lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj znowu dostałam lekkiego plamienia. ale po orgazmie. dostaje luteine 2x2 dziennie/ bardzo sie martwie. w sobote tez bylam w szpitalu bo mialam plamienia i zostawili mnie. po 12 godz zanikły. i dzisiaj to samo po stosunku, a w sobote tez byl. masakra. ANETTE- ty pisałas ze tak mialas tez? opisz cos wiecej

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liri to moze wstrzymaj sie od sexu na razie ?ja przy plamieniach bez boli dostalam zakaz do odwolania..bralam dupka 3x1

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ