X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brzuszek!!!
Odpowiedz

Brzuszek!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 11 tygodniu a brzuch mi już podskoczył??? Nawet moja córka zauważyła!! To możliwe tak wcześnie??? W pierwszej ciąży coś tam było widać 14-16 tydzień??!! A teraz 11 i bandzioszek wyskoczył :-)

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe to????!!!

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś czytałam, że przy kolejnych ciążach brzuszek wcześniej może się pojawić:). Ale czy na pewno to nie wiem.

  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 4 maja 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 10 tyg i mam podbrzusze takie jakbym po prostu cały czas miała pełen pęcherz. I widać to zzaokrąglenie chociaż wiem, że na ciążowy brzuszek to jeszcze za wcześnie ale jakoś nie mogę się dopiąć w niektórych dżinsach już i ewidentnie czuje, że brzusio rośnie:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 4 maja 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kataloza myślę, że to jest jak najbardziej możliwe. Po mnie może nie było widać te 3, 4 tygodnie temu, ale już mi było ciężko się zapiąć w spodnie. Poza tym, dla bliskich osób nawet najmniejsza zmiana jest widoczna. Teraz jestem na początku 15 tygodnia i już widać lekkie zaokrąglenia, przy obcisłych ciuchach już niektórzy mogą zauważyć, że coś jest na rzeczy. Myślę, że jeszcze 2 tygodnie i nie będzie żadnych wątpliwości :)

    l54t4dr.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 5 maja 2016, 03:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie niby człowiek wie a okazuje się że nie wie nic....:-) Też czytałąm że w drugiej ciąży widać szybciej brzuszek ale aż tak szybko.....a może to moje złudzenia.....i na dodatek piszę to o tej godzinie :-( Spać nie mogę.....

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 5 maja 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w pierwszej ciąży i też już w połowie 3 miesiąca brzuszek było konkretnie widać :)
    Pocieszam się, że podobno jak rośnie równomiernie od początku, to lepiej pod kątem ewentualnych rozstępów niż jak wystrzeli z nagła później ;)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 6 maja 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo powiem Wam że naprawdę widać sama się uśmiecham do siebie normalnie:-) że tak wcześnie:)




    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt3e3km5xv544v.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 6 maja 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi. Taki zaokraglajacy sie brzuszek jest uroczy :)

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem w 1 ciąży - w 12 tygodniu. I podbrzusze już mi się całkiem widocznie zaokrągliło... Zawsze byłam bardzo szczupła i miałam płaski brzuch, więc znajomi to zauważają... jestem w szoku bo myślałam, ze zacznie być coś widać dopiero po 16 tygodniumoże....

    A w pracy jeszcze nic nie powiedziałam, dlatego staram się chodzić w luźnych bluzkach, ale powoli mi się kończą ich zasoby.... :(

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jelitka sie przesuwają pod wplywem rosnącej macicy i one tak wypychają te powłoki brzuszne i tworzą taki początkowy ciążowy brzuszek :) juz w 8 tyg wieczorami bylo widać delikatnie odstający brzuch po całym dniu posiłkow itd :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2016, 14:26

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 6 maja 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie też.....czuję się z tym dziwnie ...bo jak pomyślę że teraz widać to co będzie w 30 tygodniu???!!!! Chyba odfrunę:-)


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt3e3km5xv544v.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 6 maja 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mi sie wydawało ;p Rósł rósł i rósł i nie urosl az tak wielki jak myslalam ze urosnie.

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 7 maja 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z córką miałam ogromny bandzioszek!! Ciekawe jak teraz potoczą się jego losy:)?



    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt3e3km5xv544v.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja dzis rano rowniez zaobserwowalam zaokraglony brzuszek, ktorego nie da sie wciagnac :) U mnie dzis 10+5 i to moja pierwsza ciaza.

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • paolcia88 Ekspertka
    Postów: 257 53

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatiB wrote:
    Jelitka sie przesuwają pod wplywem rosnącej macicy i one tak wypychają te powłoki brzuszne i tworzą taki początkowy ciążowy brzuszek :) juz w 8 tyg wieczorami bylo widać delikatnie odstający brzuch po całym dniu posiłkow itd :)

    No właśnie kończę 8 tydzień i od dwóch dni wieczorami mam taką większą piłeczkę :D

    hchy3e3ky0mvg7aj.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 10 maja 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż niewiarygodne to wszystko:-) Jeszcze momentami uwierzyć w to nie mogę:-) Bardzo bym chciała już Listopad:)




    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt3e3km5xv544v.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 10tc+3 i rodzice się śmieją, że jak się najem tak porządnie to wyglądam jak w 4/5 miesiącu, a zawsze miałam płaski brzuszek. Przed ciążą byłam dość szczupłą osobą, a tutaj już taka niespodzianka! Maluszek rośnie. <3

  • pendzel Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 8 października 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak jest z tym brzuszkiem? Bo ja dopiero zaczynam 5tc a brzuszek konkretnie mi wychodzi... zawsze miałam płaski a teraz wyglądam jak na 5miesiąc!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ