X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Cellulit w ciąży
Odpowiedz

Cellulit w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czym zwalczacie cellulit w ciąży?

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 1 września 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam że świetnym sposobem jest robienie sobie peelingu z kawy. Kofeina jest dobra w zwalczaniu cellulitu, poprawia się krążenie, wygładza skórę, jest praktycznie darmowy :) Fusy po kawie można wymieszać z ulubionym żelem pod prysznic i wykonać peeleng, można też go pozostawić na 20 minut jako maskę, zawijając w folię i ręcznik.

    Frufru lubi tę wiadomość

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 2 września 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciązy nie można używać preparatów z kofeiną

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 3 września 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zgodze sie z tym, picie kawy to co innego, zrobienie peelingu nie wnika w organizm, nie dostaje się też do krwi wiec nie zaszkodzi dziecku. Ciąża to nie choroba , nie należy popadać w panikę.

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 4 września 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam ten artykuł.zwłaszcza pkt 4
    https://parenting.pl/portal/kosmetyki-zakazane-w-ciazy

    W czasie ciąży należy również unikać kosmetyków wyszczuplających i antycellulitowych z dużą zawartością kofeiny i wyciągu z kasztanowca. Substancje te pobudzają ukrwienie i mogą być przyczyną żylaków.

    livia30, Frufru lubią tę wiadomość

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 4 września 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wszystkich kosmetykach wyszczuplających zawierających kofeinę jest informacja, że nie należy stosować w czasie ciąży ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 5 września 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 wrote:
    Polecam ten artykuł.zwłaszcza pkt 4
    https://parenting.pl/portal/kosmetyki-zakazane-w-ciazy

    W czasie ciąży należy również unikać kosmetyków wyszczuplających i antycellulitowych z dużą zawartością kofeiny i wyciągu z kasztanowca. Substancje te pobudzają ukrwienie i mogą być przyczyną żylaków.
    Hm tylko ze dobre ukrwienie to raczej brak żylaków ;) wiec na odwrót;) ja w poprzedniej ciąży mam zylaka. Lekarz naczyniowe powiedział ze to hormony i skłonności genetyczne i po okresie rozmnażania zostaje mi operacja. Peeling raz w tygodniu z kawy na pewno dziecku nie zaszkodzi. Nie popadajny w paranoję ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 6 września 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :)
    Dziewczyny zainterwsowal mnie temat.
    Wiec napisze co i ja mysle. Trzeba robic sobie masaz antycelulitowy :)
    I jal sie bierze prysznic, to tak samo jak i w kwestii piersi trzeba polewac np uda na przemian ciepla i zinna woda, konczac na zimnej :) skora staje sie sprezyata.
    I gimnastyle dla kobiet w ciazy i szybkie spacery :)
    Powinno pomoc :)
    A znacie jeszcze jakies metody? Ja jestem na poczatku i wydaje mi sie, ze juz cos tam mi sie zlego dzieje na udach :/

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Natanka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że troszkę odkopuję bardzo temat, ale nie znalazłam niż nowszego o cellulicie. Dobrze, że dowiedziałam się, że nie można stosować preparatów na cellulit... Ale czy po ciąży od razu można czy trzeba czekać? Znalazłam fajny krem https://vialise.pl/ i myślę, że to może w końcu pomóc. Tylko ma właśnie w składzie kofeinę ale tak to same naturalne składniki. Używała go któraś z Was? Byłabym wdzięczna za pomoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 11:28

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natanka wrote:
    Wiem, że troszkę odkopuję bardzo temat, ale nie znalazłam niż nowszego o cellulicie. Dobrze, że dowiedziałam się, że nie można stosować preparatów na cellulit... Ale czy po ciąży od razu można czy trzeba czekać? Znalazłam fajny krem https://vialise.pl/ i myślę, że to może w końcu pomóc. Tylko ma właśnie w składzie kofeinę ale tak to same naturalne składniki. Używała go któraś z Was? Byłabym wdzięczna za pomoc :)
    Jejku, proszę Cię... chcesz dać 200 zł na głupi krem, który nie ma prawa działać nawet na głębsze warstwy skóry? Dieta, ruch i masaże bańką chińską. Na początku boli jak diabli ale naprawdę działa. Skóra jak pupka niemowlaka.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie straszny cellulit zaobserwowałam w pierwszym trymestrze bardzo widoczny się zrobił. Podobno zmniejsza się on po porodzie. Ale postanowiłam podjąć z nim walkę, kupiłam krem Perfecta mama antycellulitowy smaruję się nim na wieczór, codziennie masuję nogi ok 10 minut takim masażerem ręcznym zakupionym w rossmannie dałam za niego ok 12zł, chodzę na basen, czasem rower stacjonarny albo ćwiczenia dla ciężarnych na youtube i co drugi dzień ćwiczenia 10 minutowe z Mel B na uda zaczęłam je już dawno przed ciążą robić póki mogę to dalej je robię super robią na pośladki te ćwiczenia podnoszą je ale niestety nic nie dają na uda. I widzę że mam lepsze te nogi mniejszy cellulit, a że to moje pierwsze dzieciątko i siedzę na zwolnieniu więc mam na takie rzeczy czas i mogę dbać o siebie ile chcę :)

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobny problem...cellulit. Przed ciążą ćwiczyłam 3-4x w tyg prawie od zawsze :) Moje ciało było wolne od cellulitu. Teraz nie wygląda to dobrze. Poza tym, że przytyłam już 3 kg. Nie wiadomo kiedy bo mało jem.
    Dziewczyny co stosujecie? Co pomoże?

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx wrote:
    Ja mam podobny problem...cellulit. Przed ciążą ćwiczyłam 3-4x w tyg prawie od zawsze :) Moje ciało było wolne od cellulitu. Teraz nie wygląda to dobrze. Poza tym, że przytyłam już 3 kg. Nie wiadomo kiedy bo mało jem.
    Dziewczyny co stosujecie? Co pomoże?
    Luz. Po ciąży się tym zajmiesz :) dużo ruchu, dieta i bańka chińska.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 3 września 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam wcześniej co mi pomaga na cellulit niestety to był chwilowy efekt. Koszmar się teraz dopiero u mnie zaczoł jak 8,5 kg mam na przodzie i przez te upały zaczynam puchnąć. Walczyć zacznę po porodzie :)

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 4 września 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tołpa bodajże ma krem antycelulitowy dla przyszłych mam. na opakowaniu piszą, że możńa stosować od 4 miesiąca ciąży. widziałam w hebe ;)

    Nowa0289 lubi tę wiadomość

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie sama już nie wiem co robić bo wygląda to nie za specjalnie i nie wiem już za co się zabrać aby usunąć ten okropny cellulit jaki mam na udach. Próbowałam kosmetyków i nie działaja. Próbowałam masaży bańką chińska oraz wyskakują mi naczynka tak więc przestałam bo naczynek przecież tak łatwo się nie usunie. Ćwiczę ale u mnie jest to widocznie genetyczne bo moja mama miała.
    Brałam pod uwagę karboksyterapię albo jakiś inny zabieg na cellulit. Czy jest tutaj dziewczyna która coś takiego miała?
    http://ego-medspa.pl/karboksyterapia/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 07:04

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 13 lipca 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam całą serię body wrapping i póki co przerwa. Na cellulit zadziałało juz po 2-gim razie, ale do tego dołożyłam codzienne ćwiczenia i dietę. Było super!
    Od m-ca nie ćwiczę i zaczęłam jeść dużo i niezdrowo i od razu waga do góry i ciało już nie takie./ Uff na szczęście od poniedziałku wracam na właściwe tory. :)

    Liczę na to, ze wreszcie wrócę do dobrej formy. https://nowagazeta.pl/artykul/body-wrapping--kosmetyki/1001376

    Jesli chodzi o zabiegi to na razie sobie odpuszczam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2020, 14:14

  • martaigo Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja walczę Celluitem od urodzenia dziecka i powiem tak znalazłam idealne cellublue bańki które doskonale ujędrniają moją skórę. Pierwsze efekty widać już po 2 tygodniach.

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 30 listopada 2023, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczotkowanie
    Banka chińska z olejkiem
    Krem 2x dziennie - jeśli możecie sobie pozwolić finansowo to warto jest kupić profesjonalny https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegnacja-ciala-161.html Jego dzialanie będzie o wiele skuteczniejsze :)
    Efekt już po ok 3 tyg tylko trzeba być systematycznym i nie odpuszczać 🙂 powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2023, 14:21

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ