X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr cesarka na życzenie
Odpowiedz

cesarka na życzenie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzzzzzik Nowa

Wysłany: 20 października 2014, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm.

madelajn
  • paulina_b Ekspertka

Wysłany: 20 października 2014, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w prywatnej klinice czemu nie :) na nfz zapomnij tylko ze wskazań medycznych lub zdrowotnych.

madzzzzzik lubi tę wiadomość

f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • madzzzzzik Nowa

Wysłany: 21 października 2014, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki ;)

madelajn
  • Martika87 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak jeszcze nie byłam w ciąży to już zdecydowałam,że będę mieć cesarkę na życzenie. Nie nadaje się do tego,jestem straszną panikarą,boje się zastrzyków a co dopiero rodzić w bólach przez 12 godzin. Stać nas na cesarkę na życzenie w prywatnej klinice i ta prywatną położną,więc po co mam się męczyć? Chcę żeby te kilka dni w szpitalu były w miarę przyjemne, w godnych warunkach i z pomocną położną. Słyszałam,że cesarka bardziej boli i dłużej się dochodzi do siebie ale wole mieć zszyty brzuch niż rozwaloną cipkę albo naciętą i źle zszytą. Sorry za bezpośredniość ale takie moje zdanie :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 21:38

zrz69vvj69ave0jf.png

• Kasiaczkowa Przyjaciółka

Wysłany: 2 grudnia 2014, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze mam myśli na etapie :" oby maleństwo zdrowo sie rozwijało ", ale czasami, gdzieś tam poród mi przemyka przez głowę i ojjjj tez jestem panikara i jakoś tak mnie ciarki przechodzę jak myśle ze przez taka mała dziurkę ma mi przejść arbuz... Martika87 a dużo Was będzie kosztować taki poród i położna? To będzie w jakiejś prywatnej klinice? Mnie martwi blizna, gojenie sie ran, ze cieżko co niektórym sie dochodzi do siebie, ze trzeba uważać co najmniej 1,5 roku z następna ciąża. Myśle ze masz większa wiedzę na ten temat, możesz Porownac obie możliwości itp?

• Martika87 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2014, 23:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje to płaci się 2500 tys. ( mowa o Warszawie ) Masz cesarkę,swoją położną,która jest zawsze przy Tobie i pomaga Ci z maleństwem i osobną sale w której może spać tatuś dzidziusia. Wychodzisz po 4-5 dniach. Moja sąsiadka wykupiła właśnie taki pakiet,ale nie pamiętam w którym szpitalu rodziła. Zapytam jutro.To nie jest mało ale coś za coś. Nie wyobrażam sobie rodzić w NFZ-owskim szpitalu,gdzie położna pomaga z wielką łaską,bez współczucia,bez empatii,a tak płacę-to mam. Fakt,że gojenie trwa trochę dłużej bo jest dziura w brzuchu ale tak jak mówiłam-wole mieć cipeczkę nie ruszaną :P Jak sobie pomyślę o szwach "tam" i zrobieniu siku to aż mnie ciary przechodzą :P Nie wiem ile trzeba uważać z następną ciążą,nie słyszałam nic na ten temat. Wiem tyle bo moja bratowa jest położną i też miała cesarkę na życzenie tyle,że w Katowicach- bardzo zadowolona była i przekonała mnie do tego.
    Pozdrawiam :)

Blizna jest taka,że z majtek nie wychodzi. Max 1,5 h i dzidziuś jest na świecie- tyle tra cały poród.
    Kasiaczkowa wrote:
    Ja jeszcze mam myśli na etapie :" oby maleństwo zdrowo sie rozwijało ", ale czasami, gdzieś tam poród mi przemyka przez głowę i ojjjj tez jestem panikara i jakoś tak mnie ciarki przechodzę jak myśle ze przez taka mała dziurkę ma mi przejść arbuz... Martika87 a dużo Was będzie kosztować taki poród i położna? To będzie w jakiejś prywatnej klinice? Mnie martwi blizna, gojenie sie ran, ze cieżko co niektórym sie dochodzi do siebie, ze trzeba uważać co najmniej 1,5 roku z następna ciąża. Myśle ze masz większa wiedzę na ten temat, możesz Porownac obie możliwości itp?

zrz69vvj69ave0jf.png

• Rachele Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2014, 07:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, :)
    ja jeszcze nie mysle o porodzie ale zawsze uwazalam, ze bede rodzic ze znieczuleniem :) na dzien dzisiejszy na 100% ale zobaczymy jak bedzie sie rozwijac malenstwo :)

ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

• hanasu Nowa

Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 stycznia tego roku przez cc pojawił sie na świcie ten mały człowieczek na zdjęciu obok:) Od początku byłam przekonana, że chcę takiego porodu. Dlaczego?Z wielu powodów
    -przede wszystkim za dużo się nasłuchałam historii typu "lekarze za późno zdecydowali i cesarce i dziecko jest bardzo chore albo urodziło sie martwe"
    -lek przed porodem naturalnym i jego skutkami-koleżanka po porodzie naturalnym była "pozszywana jak szynka wielkanocna" bała sie chodzic do ubikacji
    Ja ze względu na dużą wadę wzroku -6,5 dioptrii + astygmatyzm miałam cc ze wskazań zdrowotnych,wystarczyło zaświadczenie od okulisty. Gdyby nie to na pewno zdecydowałabym sie na prywatny poród.
    Nie namawiam nikogo na cc i nikomu nie odradzam porodu naturalnego. Uważam,że to jest, a przynajmniej powinien być świadomy wybór każdej z nas. Rozumiem i szanuję kobiety,które pragną urodzić naturalnie, że niby więź z dzieckiem jest większa. Ja takiej potrzeby nie miałam, bo wiedziałam, że moja więź z synkiem będzie najmocniejsza na świecie bez względu na to jaką drogą dostanie się na ten świat.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ