X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża obumarła?błąd lekarza?
Odpowiedz

Ciąża obumarła?błąd lekarza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia2023 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?
    -07.06 byłam na USG ciąża potwierdzona ,zarodek 0,27cm według lekarza 5tydz brak tętna
    -20.06 ponowna wizyta u tego samego lekarza ,zarodek 0,47cm pęcherzyk ciążowy ok,pęcherzyk żółtkowy ok,7 tydz brak tętna ,diagnoza -ciąża obumarła
    Nie wierzę ,dzwonię po innych lekarzach.
    -27.06 wizyta u innego lekarza ,zarodek 0,53cm tętna brak ,pęcherzyk ciążowy podrósł (wskazuje na 7,2 tydz,zarodek na 6,2tydz) beta 86412...lekarz stwierdził ,że nie wygląda to dobrze...ja dalej mam nadzieję ....jutro kolejna beta,a w piątek kolejna wizyta u kolejnego lekarza....czy jest szansa ,że jednak z dzidzią będzie wszystko dobrze?ja wciąż mam nadzieję i się nie poddaje.Z naszych obliczeń wychodzi właśnie ,że to 6 tydz ciąży ,ostatni cykl trwał 60dni,ja czuję się bardzo dobrze,nie ma plamień itp.Czy któraś z was była w podobnej sytuacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2023, 13:08

  • alauda Autorytet
    Postów: 2429 1780

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Natalia,

    zarodek powinien rosnąć dużo szybciej. Miałam podobną sytuację - pęcherzyk odpowiadał wiekowi ciąży ale zarodek był o tydzień młodszy.

    U mnie niestety się nie udało. Ale ja wiedziałam dokładnie kiedy miałam owulację i mam też w miarę regularne cykle.
    Może u Ciebie owulacja była później i jest jeszcze nadzieja, że Kropek nadrobi ale tutaj potrzeba czasu - odczekać znów tydzień, dwa tygodnie i wtedy sprawdzić jak to wygląda. Ciężko tak czekać ale nic innego nie można zrobić :(

    Natalia2023 lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Natalia2023 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź.Ciężko jest czekać😔Dalej mam nadzieję ,że serduszko zacznie bić ,że nadrobi ,a lekarze poprostu są w błędzie 😔

  • Natalia2023 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A beta?to normalny poziom?nigdy wcześniej jej nie robiłam,nie znam się

  • alauda Autorytet
    Postów: 2429 1780

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to jest normalny poziom. Ale niestety beta może przyrastać cały czas a zarodek w dalszym ciągu się nie rozwijać. Związane to jest z tym, że kosmówka rozwija się, mimo, że zarodek już nie.

    Ja czekałam dwa tygodnie na rozwój sytuacji. Poza tym lekarze też musieli mieć pewność, że nie uda się w 100%. I tak było - zarodek po tym czasie nawet się zmniejszył.

    Mam nadzieję, że Twoja historia zakończy się inaczej i że jednak Kropek ruszy z kopyta. Wszystko zależy kiedy miałaś owulację, jak szybko doszlo do implantacji itd. Trzymam za Was mocno kciuki!

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Natalia2023 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochana!Jutro zrobię Betę drugi raz,zobaczę jaki wynik.W piątek do lekarza.Nie poddam się tak łatwo ,trzeba to będę czekać kolejne dwa tyg

    alauda lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ