X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża z Hashimoto
Odpowiedz

Ciąża z Hashimoto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • RybciaM Debiutantka
    Postów: 10 10

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nową gupowiczka i mam do was pytanie które dręczy mnie od początku ciąży. Jestem w 6 tygodniu ciąży i dowiedziałam się w 2-3 tygodniu że mam Hashimoto. Zażywam letrox od 3 tyg. ciąży. Powiedzcie mi jak wyglądały bądź wyglądają wasze ciążę z niedoczynnością tarczycy? Czy Hashimoto wpływa negatywnie na ciążę, dziecko? Czy często występują poronienia itp ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ