X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Covid
Odpowiedz

Covid

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blanka991 Przyjaciółka

Wysłany: 7 listopada 2020, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy są tu już mamy które COVID maja już za sobą ? W którym trymestrze u was się to zaczęło? Jakie objawy i ewentualnie czy wpłynęło to jakoś na dzidzie ?

qdkk4z17oh9nq7g7.png

oar89jcgln4uu5ll.png

• Nastkaa97 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2020, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama jestem ciekawa.🙂

16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Szczescie Nowa

Wysłany: 25 listopada 2020, 02:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również chętnie się dowiem

• Aneta Przyjaciółka

Wysłany: 25 listopada 2020, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja jestem na początku ciąży i tak się stresuje ☹ nie byłam jeszcze u ginekologa bo musiałam przełożyć wizytę bo jestem uziemiona na kwarantannie dziś 8dzien. Moja szwagierka była chora i ma potwierdzonego covida,A mieszkamy w jednym domu. Niby ona jest dole i się z nią nie widywalam,ale się bardzo stresuje. Bo niby nic mi nie jest, ale od 2 dni mam wysypke czerwona swedzaca na brzuchu i na nogach do kolan. I teraz się stresuje co to... Niby na necie patrzyłam to covid tak placami bierze, a ja mam równo cały brzuch i te nogi, bardzo swędzi. Wzięłam zyrtec bo przeczytałam że to można w ciazy, trochę zaczęło schodzić ale do okola pepka swędzi jak diabli. 😥 tym bardziej się stresuje bo mam ubytek w bliźnie po cc i boję się żeby w tym miejscu się nie zagniezdzil. 🙁 wizyta dopiero 9.12.

km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ