X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr cytologia - łągodny stan zapalny
Odpowiedz

cytologia - łągodny stan zapalny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • akita Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 14 lutego 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki, dzisiaj byłam u gino i cytologia wykazała, że mam łagodny stan zapalny jestem w 9tyg. ciąży i przepisał mi gynalgin. Brała któraś z Was? Powiem, że na ulotce jest napisane, że kobiety w ciąży nie powinny tego brać i się przestraszyłam, ale przecież lekarz mi przepisał..

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 14 lutego 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akita wrote:
    Hej dziewuszki, dzisiaj byłam u gino i cytologia wykazała, że mam łagodny stan zapalny jestem w 9tyg. ciąży i przepisał mi gynalgin. Brała któraś z Was? Powiem, że na ulotce jest napisane, że kobiety w ciąży nie powinny tego brać i się przestraszyłam, ale przecież lekarz mi przepisał..

    Masz na myśli wymaz z szyjki macicy?

    Na każdym leku piszą, że nie jest dla kobiet w ciąży, albo, żeby skonsultować się z lekarzem. Jak lekarz Ci to przepisał to bierz :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • akita Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 14 lutego 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, wymaz. Dzięki:) Chyba popadam w paranoję;P

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ