X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy to może być ciąża ?
Odpowiedz

Czy to może być ciąża ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KaKamila Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 listopada 2015, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam na te forum przypadkiem i zaryzykowałam wpisem. Sądzę, że zapytam się doświadczonych kobiet, które sprowadzą mnie na dobrą drogę. Otóż, moje Drogie, miesiączkę miałam tydzień temu, akurat w czwartek się skończyła. Od tego czasu strasznie boli mnie podbrzusze. Piersi bolą, a czasami to taki ból, że można na chwilę zacisnąć zęby. Od pewnego czasu mogłabym spać cały czas ( chodź zawsze miałam z tym trudności ) dołączam jeszcze objawy z bólem krzyża, mętny, biały śluz który wiąże się z mokrą pochwą. Wczoraj nie mogłam zasnąć bo tak mnie stymulowało na wymioty, że siedziałam przy miseczce. Co chwilę zaglądam i mam uczucie dostania okresu w danym momencie.
    Co o tym sądzicie ? Jeśli chodzi o apetyt, czasem potrafię zjeść dużo, a niekiedy aby ociupinkę. Testu co prawda nie robiłam, ale zastanawiam się nad tym.Co do miesiączki miałam ją bardzo czerwoną ( jak nigdy ).
    Każda odpowiedź jest dla mnie ważna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 06:06

  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 269

    Wysłany: 26 listopada 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączka była tydzień temu? Jeżeli była bardzo czerwona to wątpię żeby to była ciąża.
    Niekiedy dziewczyny mówią ze miały miesiączkę ale taka słaba, brązowa, wymieszane ze śluzem - taka miesiączka może oznaczać ciążę, wtedy nie jest miesiączka tylko plamieniem implantacyjnym świadczącym o zagniezdzeniu się zarodka.
    Najlepiej wybierz się do ginekologa i zapytaj za około 2 tygodnie, jeżeli będzie to ciąża nawet jak nie zobaczy zarodka zobaczy powiększająca się macice przygotowujaca organizm na ciążę. Wtedy będziesz mieć 100 % pewność :)

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • KaKamila Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze
    :)

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla własnego spokoju możesz zawsze wykonać test, tydzień po terminie miesiączki wynik powinien być już wiarygodny. A jeśli doliegliwości bólowe Cię niepokoją to faktycznie tak, jak mówi Paula najlepiej udać się do lekarza.

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 27 listopada 2015, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test z krwi też można, szybciej się dowiesz :)

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ