X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Detektor ciąży
Odpowiedz

Detektor ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 20 listopada 2012, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Tak się zastanawiam - korzystałyście z detektora ciąży, który udostępnia Ovufriend? Sprawdził Wam się? Zastanawiam się czy to tylko taka zabawa-zgadywanka, czy rzeczywiście można na tym trochę polegać? Podzielcie się doświadczeniami!

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 20 listopada 2012, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszlam w ciaze w pierwszym miesiacy obserwacji tutaj, wiec za duzo nie mialam doswiadczenia. Pamietam ze podawal mi " dobry " czas wspolzycia i zaznaczane ojawy z dnia na dzien zwiekszala sie ilosc pkt-ow. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci, czy faktycznie podawal prawde. Fakt faktem ciaza byla :-))))

    m_f, PARIS^^ lubią tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 20 listopada 2012, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie detektor ciąży się tutaj sprawdził w 100%

    PARIS^^ lubi tę wiadomość

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2012, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dokładnie tak jak u Anette.

    PARIS^^ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2012, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był cykl ze współżyciem "dobrym" i nie zaszłam a w kolejnym cyklu ze współżyciem "dobrym" zaszłam, więc bym się nie przywiązywała do tego narzędzia ;)

    PARIS^^ lubi tę wiadomość

  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 20 listopada 2012, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie czas był " słaby" w tym szczęśliwym cyklu- ale ja myślę że ovu miałam wcześniej niż program zaznaczył- fakt faktem ciekawie sie patrzy jak z dnia na dzień rośnie w procentach szansa na pozytywny test:)


  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 listopada 2012, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoku - przy "dobrym" współżyciu to chyba normalne, że raz mogło zaskoczyć a raz nie. Raczej zastanawiałam się nad tymi punktami, które tam są przyznawane :) Ale cieszę się, że się sprawdza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2012, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem, Malvinka, można jeszcze mieć w tym miejscu opis "bardzo dobry" ale skoro ja zaszłam przy "dobrym" a martek nawet przy "słabym", to się chyba to narzędzie jednak średnio sprawdza.

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 listopada 2012, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to co mówisz, to tylko lepiej! Oznacza, że nawet jak detektor jest średnio obiecujący to może się udać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2012, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziło mi o to, że jest to narzędzie niedoskonałe, a to, że może się udać... nawet niepłodnym parom czasem się udaje :)

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 21 listopada 2012, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym detektorem to mysle, ze nie mozna tak mooooocno brac go do siebie. Wiecie jak to jest z tym "cudem", lekarze mowia niektorym ze z ciaza raczej bedzie kiepsko zeby zajsc, a natura swoje :-)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 listopada 2012, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe swoją drogą jak on działa. Czy na przykład bierze pod uwagę, że kobiety, które z tego serwisu korzystają to raczej nakręcają się na "tak". Chodzi mi o to, że jak objaw jest "niepewny" to można go interpretować na dwoje: albo optymistycznie, że wskazuje, ale "olać", żeby nie robić nadziei niepotrzebnej :)

    Swoją drogą to od kiedy się ten detektor uaktywnia? Napisane jest, że od 4dpo, ale u mnie 4dpo i twierdzi, że za wcześnie. A ciekawa jestem ogromnie co będzie mówił :)

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 21 listopada 2012, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie detektor się nie sprawdził, choć kochałam się w tym najlepszym czasie, ale wydaje mi się, że więcej tutaj zależy od samego organizmu niż programu, który tylko statystycznie patrzy na możliwość zajścia w ciąże...

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • Asia26 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 2 lutego 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ DZIEWCZYNY :)Chciałabym się tylko dowiedzieć, czy obliczenie % i pkt tego detektora Wam się sprawdziło?
    Jak Wam się to rozkładało procentowo i punktowo?

    oar83e3kj60etfgi.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 2 lutego 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko zabawka... Najesz sie kapusty i dostaniesz wzdec, a detektor Ci juz doda +2 punkty...
    Nie radze sie takimi zabawkami za bardzo sugerowac. Sa kobiety, ktore w ogole nie maja objawow na poczatku, tak samo jak sa niektore, ktore maja mnostwo objawow "ciazowych" nie bedac w ciazy...

    PS. Asiu, wystarczy jak raz zadasz pytanie na forum...

  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 5 lutego 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przypadkiem znalazłam ta stronę;) i monitorowałam tylko ostatni szczęśliwy cykl ;) i jak procenty się zwiększały z dnia na dzień nie przywiązywałam do tego wagi ale coś mnie tknęło i zrobiłam test jak zobaczyłam 2 kreski :D

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • asiank Ekspertka
    Postów: 325 68

    Wysłany: 5 lutego 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy bardzo dobry współżyciu i prawie 98% w ciąży nie byłam. Natomiast kiedy miałam współżycie dobre i zaledwie 50% szans na ciąże, ujrzałam dwie kreseczki.
    Zastanawiam się czy nie powinni z tego detektora zrezygnować.

    eiktrjjgehcrgla0.png Mój Aniołek 17.07.2012 (8tc)
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 5 lutego 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sensu w ogóle tym detektorem się sugerować, to jest 100% zabawa i tyle:) ile kobiet, tyle ciąż i oznak ciąży.

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • SLONECZKO32 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie dam rady wpisac danych z poprzednich dni a ja juz jestem ok.20 tydz ciazy

    eiktgzu3ezxir94k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zaznaczałam objawów właśnie dlatego, że mogły być spowoowane innymi czynnikami. Ale czas współżycia miałam: bardz dobry, no i się udało ;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ