X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Długość dziecka/wielkość pęcherzyka ciążowego
Odpowiedz

Długość dziecka/wielkość pęcherzyka ciążowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 12 września 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 4mm kropka w 6 tygodniu i 1 dniu, więc Twój 1 mm w 5 tygodniu wygląda obiecująco :) wszystko zależy kiedy dojdzie do owulacji, zapłodnienia i zagnieżdżenia i jakie są odstępy czasu między nimi. Na tym etapie ciąża szybko się rozwija, dwa tygodnie później mała kropka zamieniła się w dużą i miała już 1,84 cm! Przyrost ok 1 mm dziennie. Na początku ciąży najlepszym wyznacznikiem jej prawidłowego rozwoju jest beta hcg i jej przyrost po 48h. Z USG lepiej się nie spieszyć, bo zdarza się, że przysparza to więcej zmartwień niż radości :)

    Gratuluję!

    marie_marie22 lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 12 września 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alciak wrote:
    Ja miałam 4mm kropka w 6 tygodniu i 1 dniu, więc Twój 1 mm w 5 tygodniu wygląda obiecująco :) wszystko zależy kiedy dojdzie do owulacji, zapłodnienia i zagnieżdżenia i jakie są odstępy czasu między nimi. Na tym etapie ciąża szybko się rozwija, dwa tygodnie później mała kropka zamieniła się w dużą i miała już 1,84 cm! Przyrost ok 1 mm dziennie. Na początku ciąży najlepszym wyznacznikiem jej prawidłowego rozwoju jest beta hcg i jej przyrost po 48h. Z USG lepiej się nie spieszyć, bo zdarza się, że przysparza to więcej zmartwień niż radości :)

    Gratuluję!
    Dziękuję Ci!:* Pocieszyłaś i uspokoiłaś mnie:) Jak sprawdzałam przyrost bety hcg to co 48h miał 118% to myślę, że ok:)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 12 września 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super! Teraz pewnie z niecierpliwością czekasz na kolejną wizytę :) powodzenia i spokojnej ciąży!! :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 12 września 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dokładnie, wyczekuję tej wizyty. Najchętniej bym przesunęła dni w kalendarzu do przodu o 2 tygodnie :D

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 12 września 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, będzie gorzej, potem kontrole raz na miesiąc :) dopiero ok. 20 tyg jak poczujesz ruchy będziesz miała takie mini USG codziennie :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ