X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr dobry ginekolog łódź
Odpowiedz

dobry ginekolog łódź

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowicjuszka :) Debiutantka
    Postów: 7 27

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy .Jestem w 7 tyg ciąży i nie moge znalez dobrego ginekologa z powolania :( Bylam w ciagu tyg juz u dwoch ale te wizyty to raczej komediodramat niz fachowa pomoc :( to moja pierwsza ciaza co wiaze ze soba duzo pytan do lekarza. Niestety nie mam do nich szczescia

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiscie nie znam tego lekarza, ale wiem ze w Łodzi jest dr Dr Dudarewicz, jest to lekarz ktory w 1995 roku wprowadzil jako pierwszy w Pl badania usg genetyczne. Jest dosc drogi ale na USG dostrzeze wszystko i nie ma takiej obawy ze czegos nie zauwazy albo zbagatelizuje, specjalizuje sie w badaniach genetycznych, kocha to co robi. Ogolnie na chocby 3 usg bym do niego szla, ale ceny ma okolo 200-250, ale jest "wart" tych pieniedzy.

    nowicjuszka :) lubi tę wiadomość

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • nowicjuszka :) Debiutantka
    Postów: 7 27

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatiB dziekuje za podpowiedz :) napewno poszukam wiecej informacji o tym lekarzu :) tylko zeby jeszcze znalez lekarza ktory poprowadzi mnie przez cala ciaze :)

  • kornela909 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 30 marca 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po ciąży szukam dobrego specjalisty z ginekologii estetycznej, który zajmie się korektą warg sromowych. Macie w tej kwestii jakieś doświadczenie i wykonywałyście taki zabieg? Co powiecie o Multiclinic w Łodzi? Mój problem niestety bardzo psuje mi moje życie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 22:37

    kornela909
  • Alice24 Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowicjuszka :) wrote:
    Dziewczyny pomocy .Jestem w 7 tyg ciąży i nie moge znalez dobrego ginekologa z powolania :( Bylam w ciagu tyg juz u dwoch ale te wizyty to raczej komediodramat niz fachowa pomoc :( to moja pierwsza ciaza co wiaze ze soba duzo pytan do lekarza. Niestety nie mam do nich szczescia

    Do Gamety w Rzgowie masz blisko. Tam są super lekarze

    hchyyx8d04phqknq.png
  • Alice24 Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornela909 wrote:
    A ja po ciąży szukam dobrego specjalisty z ginekologii estetycznej, który zajmie się korektą warg sromowych. Macie w tej kwestii jakieś doświadczenie i wykonywałyście taki zabieg? Co powiecie o Multiclinic w Łodzi? Mój problem niestety bardzo psuje mi moje życie.

    Multiclinic to lipa...przynajmniej po moich doświadczeniach. Jak ktoś zajmuje się wszystkim do nie zna się na niczym.

    hchyyx8d04phqknq.png
  • malinovapat Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co sądzicie o Medeorze na Ciesielskiej?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ