X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dobry ginekolog z USG Warszawa
Odpowiedz

Dobry ginekolog z USG Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny potrzebuje znaleźć namiary na dobrego ginekologa który praktykuje się w prowadzeniu ciąż. Mój gin nie chcial mnie skierować na drugie beta bo po co mam się stresować bo on i żadna medycyna mi wtedy nie pomoże... cóż z resztą badań podobnie "(...)jak będzie dobrze to dobrze jak nie to kobieta poroni..." cytat Gina, masakryczne podejście. Znacie kogoś godnego polecenia, proszę o rady jestem w 5tc dzień 2 wiec swieżynka;)

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog USG Warszawa mazowieckie
    Robert Makowski - Ginekolog, USG Ginekologiczne w Warszawie

    Telefon kontaktowy:
    022-654-24-64, 022-654-24-62

    Dane adresowe:
    Warszawa,
    Gabinety Lekarskie Łucka
    Łucka 18 lok. 1801/1802

    Dobry jest z opini i wogóle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 23:12

  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuje Krysti za odpowiedz;)) jesteś nioceniona; *

    Krysti lubi tę wiadomość

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobry ginekolog polecają go ludzie więc daje namiary:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 23:27

  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Gardocki ul. Mochnackiego 10
    http://www.znanylekarz.pl/robert-gardocki/ginekolog-polozna-poloznik/warszawa

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 29 listopada 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. Chodzę teraz prywatnie ale płacę 160 zł za wizytę, USG osobno 140. Jest to trochę sporo, jak doliczę wszystkie laboratoryjne badania to już w ogóle. Co miesiąc płacę 430zł składek i postanowiłam się zbuntować i zacząć chodzić państwowo do lekarza. Zupełnie nie wiem od czego zacząć i gdzie szukać. Możecie polecić jakąś przychodnię/ginekologa. Chodziłam kiedyś na Starynkiewicza ale tam terminy są półtoramiesięczne :(

    8599hqvkfbce0bon.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 listopada 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam dr Jarosława Konecznego-przyjmuje w Boramedzie na Bora komorowskiego. Jest delikatyny,dużo tłumaczy,opowiada co robi. Wizyta 130 zł. Polececam

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr. Iryna Kozicka, City Clinic ul. Popularna 62a, pracuje też w szpitalu na ul. Żelaznej!!!

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Pana Rafała Zduna, przyjmuje w Zielonce i w Warszawie w klinice pro line ma Placu Przymierza. Jest super!! Trzeba tylko prosić czasami by coś powtórzył bo bardzo szybko mówi. Prowadził każda ciąże w mojej okolicy i ma super opinie także polecam! Nam z mężowi udało sie już w 2 cyklu zajść w ciąże, a walczyliśmy wcześniej u innej doktor pół roku

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zielonce prywatnie przyjmuje i kwota 130 zł za komplet w tym usg. W Warszawie drożej bo to klinika narzuca cenę wizyty

  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaczkowa wrote:
    W zielonce prywatnie przyjmuje i kwota 130 zł za komplet w tym usg. W Warszawie drożej bo to klinika narzuca cenę wizyty

    Eh... ja rozumiem, że w Warszawie cena musi być wyższa bo choćby czynsze pod kliniki są duże. Ale czasami można się za głowę złapać 300zł za jedną wizytę.
    Ja dzielnie będę szukała mojego wymarzonego lekarza z nfz :)
    Chociaż dzisiejsze poszukiwania nie napawają optymizmem, cały dzień próbowałam się dodzwonić do przychodni kobiecej na Elekcyjnej, zajęte albo nikt nie odbiera .... :(

    ciri22 lubi tę wiadomość

    8599hqvkfbce0bon.png
  • A1984 Autorytet
    Postów: 987 1765

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Szafranko z Conradmedu - gin, endo, położnik.
    Przesympatyczny, kompetentny, wszystko tłumaczy dokładnie i widać że lubi swoją pracę.
    Tylko drogi - wizyta 200 zł, USG 150

    f2wl20mmpih2dfg3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ