X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Duży pęcherzyk żółtkowy, mały pęcherzyk ciążowy
Odpowiedz

Duży pęcherzyk żółtkowy, mały pęcherzyk ciążowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agata01 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2023, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Wczoraj miałam wykonywane pierwsze USG po transferze w 5tyg + 5dni. Na USG był już widoczny mały zarodek z akcją serca. Niestety pęcherzyk żółtkowy mierzył 4.4mm, a pęcherzyk ciążowy 9.1mm. Lekarz stwierdził, że jest 50% ryzyko, że świadczy to o wadzie genetycznej i może dojść do poronienia. Muszę czekać tydzień na kolejne USG, żeby dowiedzieć się, jak sytuacja się rozwija. Ale w międzyczasie mam nadzieję, że któraś z Was była w podobnej sytuacji i może mi doradzić, jak u Was to wyglądało? Pozdrawiam ciepło

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 6 maja 2023, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! I jak to się u Ciebie rozwinęło?

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ