X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dwa pęcherzyki, jeden ciążowy, drugi nie
Odpowiedz

Dwa pęcherzyki, jeden ciążowy, drugi nie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was słyszała o nieciążowym pęcherzyku w macicy? Byłam dziś na usg, lekarz zauważył 2 pęcherzyki. Potwierdził, że jeden to ciąża i wszystko z nim dobrze, natomiast drugi jego zdaniem to coś innego i nawet jest w złym miejscu w macicy na ciążę.

    Lekarz zaczął oglądać ten dobry, ciążowy i w końcu zapomniałam się zapytać o co chodzi z tym drugim, a w internecie nic nie mogę znaleźć na ten temat.

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na początku tej ciazy był najpierw jeden pęcherzyk jeszcze bez dzidzi i serducha, na kolejnej wizycie był pęcherzyk plus "coś" i lekarz mówił ze to cos moze być równie dobrze krwiakiem, drugim pęcherzykiem lub poprostu nie zajęcta jeszcze przez ciaze częścią macicy i ze okaże sie wszystko na kolejnej wizycie. I na kolejnej już był zarodek i serducho a tego "czegoś" juz nie bylo. Moze u Ciebie jest podobnie. dodam tylko ze w gabinecie mój gin ma ciut kiepski sprzęt jak na I trymestr dlatego nie oceniał czym jest to "coś"

    caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ