X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziewczyny proszę o pomoc
Odpowiedz

Dziewczyny proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agula33 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o pomoc w środę byłam u lekarza i wg ostatniej miesiączki wychodzi że jestem w 8 tc natomiast usg wskazało dopiero 6 tc. Lekarz stwierdził że nie widać serduszka i może to wskazywać ze zarodek obumarl albo ze faktycznie to dopiero 6 tydzień i kazał czekać. Wczoraj zrobiłam badanie bhcg i wynik wynosi 11801. Nie wiem co o tym myśleć czy jest możliwa taka różnica?

    A.A
  • Junioer Autorytet
    Postów: 458 639

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób kolejne badanie w odstępie 48 godzin, żeby zobaczyć czy/jaki jest przyrost. Może miałaś późną owulację, jeśli nie miałaś monitoringu cyklu to nie jesteś w stanie określić. Pamiętaj, że przy tak wysokich wartościach nie musi się już podwajać w 48h.
    Na razie się nie stresuj, tylko spokojnie zrób kolejne badanie beta hcg, a za kilka dni wróć do lekarza, albo idź to takiego, który ma lepsze usg. Przy becie pow. 10000 jest widoczny zarodek, a niekoniecznie serce.
    Trzymam kciuki!

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF, 1 IVF z KD koniec w 8tc
    21.10. FET sukces!
    e6l0p2.png

  • Agula33 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 listopada 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro powtarzam badanie a w poniedziałek idę do innego lekarza

    A.A
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ