X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziwne kurczenie sie brzucha
Odpowiedz

Dziwne kurczenie sie brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 24 października 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka . Od niedawna mam dziwne uczucie w nocy, budze sie i musze sie rozciagnac, czuje przy tym jakby brzuch byl skurczony, taki spięty. Ciężko mi to opisać. Jestem w 3 miesiącu. Czy to jest spowodowane rozciąganiem się? macicy macie tak?

    w4sqs65g0skpkmwx.png
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 26 października 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mi się zdarza. Myślę że to normalne. Macica się rozrasta k moze ciągnąć. Jeśli nie sa to typowe kurcze macicy to raczej jest okej.

    Bella28 lubi tę wiadomość

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ