X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Endometrium we wczesnej ciazy
Odpowiedz

Endometrium we wczesnej ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominika19966 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 6 lipca, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium
    Jestem we wczesnej ciąży . Miałam USG jeszcze nic nie widać natomiast endometrium wynosiło 16 mm. Dziś musiałam powtórzyć badanie USG ze względu na plamienia i wszystko jest ok ale endometrium spadło do 13,9 mm. Czy to coś oznacza złego ? Zapomniałam z tego stresu spytać o to lekarza
    I jeszcze jedno pytanko czy ciałko żółte to jest to samo co ciałko ciążowe ?

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 11 lipca, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika19966 wrote:
    Endometrium
    Jestem we wczesnej ciąży . Miałam USG jeszcze nic nie widać natomiast endometrium wynosiło 16 mm. Dziś musiałam powtórzyć badanie USG ze względu na plamienia i wszystko jest ok ale endometrium spadło do 13,9 mm. Czy to coś oznacza złego ? Zapomniałam z tego stresu spytać o to lekarza
    I jeszcze jedno pytanko czy ciałko żółte to jest to samo co ciałko ciążowe ?

    Tak, to to samo 😊 co do endometrium, mieści się w normie jeśli chodzi o wczesna ciąże, jeśli lekarz nie wspomniał nic o tym, to wyglądałoby na to, ze wszystko jest w porządku, ale dla pewności spytalabym lekarza. konsultowalas to już może? Jeśli tak, to co powiedział?

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ