X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Estradiol w ciąży
Odpowiedz

Estradiol w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kicia92 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was oznaczała sobie estradiol w ciąży? Ja przez przypadek mam wynik z 7go dnia po owu i z 14go dpo. 7 dni po owu E2 wynosił 622 a 14go 568 czyli spadł, a powinien rosnąć. Dodam, że beta jest ok i dobrze przyrasta. Dostałam dziś estrofem od gina, bo mówi, że to może być z niedomogi lutealnej (chociaż progesteron rośnie ok) i nie wiem czy brać ten estrofem... :/

    Kicia92
    eiktpc0zk372jtcz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ