X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Estrofem w ciąży
Odpowiedz

Estrofem w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izolda Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 2 października 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy ktorejs z dziewczyn lekarz przepisał estrofem we wczesnej ciązy na podtrzymanie? Jestem przerazona bo 2 razy poronilam i po ponad roku staran znowu udalo nam sie zajsc w ciaze i lekarz przepisal mi m.in ten lek a na ulotce jest zapis ze stosowanie tego leku w ciazy jest zabronione.. Nie wiem co robic:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sluchaj, ja jestem po zabiegu IVF i sila rzeczy musialam miec estrofem przepisany. Bralam go do 7 tyg, potem moze miec szkodliwy wplyw na plod, takze do 6-7 tyg ciazy mozesz spokojnie brac. Tylko trzeba spokojnie zejsc z dawki na mniejsza i dopiero calkiem odstawic, nie wolno tego robic od razu.

    Mam nadzieje, ze pomoglam i uspokoilam :)

  • Izolda Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 3 października 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, na prawde mnie uspokoilas:) Bardzo sie balam ze to zaszkodzi malenstwu:( Ale tak myslalam ze lekarz wie co robi... Dziwi mnie tylko troche ze zaszlam w ciaze natruralnie a itak mam go brac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda wrote:
    Dziekuje, na prawde mnie uspokoilas:) Bardzo sie balam ze to zaszkodzi malenstwu:( Ale tak myslalam ze lekarz wie co robi... Dziwi mnie tylko troche ze zaszlam w ciaze natruralnie a itak mam go brac...

    no to sie ciesze... :)

    wiesz, no rozne lekarz ma zalecenia, czy to IVF, czy naturalna ciaza... estrofem jest z tego co wiem na wzrost endometrium, wiec nawet w naturalnych ciazach pewnie dziewczyny go dostaja, zalezy od przypadku...

    Glowa do gory - bedzie dobrze ;)

  • Izolda Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 4 października 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    no to sie ciesze... :)

    wiesz, no rozne lekarz ma zalecenia, czy to IVF, czy naturalna ciaza... estrofem jest z tego co wiem na wzrost endometrium, wiec nawet w naturalnych ciazach pewnie dziewczyny go dostaja, zalezy od przypadku...

    Glowa do gory - bedzie dobrze ;)

    Dziekuje za podtrzymanie na duchu:)

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda wrote:
    Dziekuje za podtrzymanie na duchu:)

    nie ma sprawy kochana - takze spokojnej i nudnej ciazy, rosnijcie zdrowo :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ