Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Gonitwa myśli
Odpowiedz

Gonitwa myśli

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 380

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie implantacyjne? Nie wiem ale powinno być wszystko ok

    AmyLeah lubi tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Twoim miejscu leciałabym nawet do szpitala się zbadać, czy wszystko w porządku, jeżeli tyle razy straciłaś maleństwa to pilnowałabym siebie jak oka w głowie. :(
    Ja raz poroniłam, i wystarczyło mi to, że teraz w aktualnej ciąży dostałam 3 skurcze w nocy i od razu karetka.. Ale przynajmniej jestem spokojna, że wszystko jest w porządku..
    Życzę zdrówka ! :))

    AmyLeah lubi tę wiadomość

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedoceniona wrote:
    Ja na Twoim miejscu leciałabym nawet do szpitala się zbadać, czy wszystko w porządku, jeżeli tyle razy straciłaś maleństwa to pilnowałabym siebie jak oka w głowie. :(
    Ja raz poroniłam, i wystarczyło mi to, że teraz w aktualnej ciąży dostałam 3 skurcze w nocy i od razu karetka.. Ale przynajmniej jestem spokojna, że wszystko jest w porządku..
    Życzę zdrówka ! :))
    Przyjechała do Ciebie karetka no miałaś 3 skurcze? Naprawdę? A pomyslalas ze ktoś inny umierał a karetka była u Ciebie chociaż nic się nie działo. Rozumiem jakiś krwotok czy cos... jeżeli cos się dzieje takiego ludzie bierzemy auto i sami jedziemy do szpitala...

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ