X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr HCG wynik
Odpowiedz

HCG wynik

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Megson1996 Koleżanka
  Postów: 43 2

  Wysłany: 30 lipca, 10:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Robiłam badanie sama z siebie HCG 14 lipca wynik wynosił 156291,44, z własnej ciekawości zrobiłam także badanie 27 lipca wynik wyniósł 156888,32. Wysłałam wyniki lekarzowi i napisał, żeby powtórzyc badanie 28, powtórzyłam i wynik wyniósł 159960,98. Czy ten spadek może oznaczać coś złego? Lekarz zalecił wizytę jutro, i sama nie wiem co o tym myśleć....Jest to prawie 11 tydzień ciąży.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 10:44

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ