X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Hejka
Odpowiedz

Hejka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 1234rowery Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 lipca 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ostatnia miesiączkę miałam 14 czerwca wynik beta HCG wyniósł 224 następnie 21 robiłam kolejna betę i wyniosła 743 czy to nie jest za mały przyrost? Mam się czym martwić? Lekarza mam dopiero za 3 dni

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 23 lipca 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki odstęp między tymi betami?

    preg.png
  • 1234rowery Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 lipca 2023, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzień

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 23 lipca 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rzeczywiście jest poniżej normy, zazwyczaj podwaja się w ciągu 48h, a nawet więcej przy tych wartościach, ale różne rzeczy mogły po drodze się wydarzyć, tym bardziej, że nie robiłaś po 48 godzinach, to wartość przyrostu jest uśredniona... Możesz zrobić betę po 48h i będziesz widziała, jaka jest tendencja. Na tym etapie tylko to daje jakąś informację...

    preg.png
  • 1234rowery Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 lipca 2023, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A beta co do tygodnia ciąży jest odpowiednia według ostatniej miesiączki? Ja już wariuje . Niestety pierwszą ciążę poroniłam i obawiam się że z ta może być tak samo

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 23 lipca 2023, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według widełek tak, ale ważniejszy jest przyrost, ponieważ nie wiadomo (chyba, że wiesz), kiedy była owulacja, jeśli nie 14 dnia cyklu, to ciąża może być starsza lub młodsza, natomiast przyrost powinien być co najmniej 66% co 48h, ale zazwyczaj jest 100% lub więcej przy wartościach do 1000. Tutaj mam taki kalkulator, który podaje wartości i widełki odnośnie dnia owulacji:
    https://www.wantbaby.info/calculators/beta-hcg-levels?mode=dpo&cycle=28&embryo=5&hcg1=263&day1=16&hcg2=534&day2=18&pregnancy=0

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ