X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr hemoroidy
Odpowiedz

hemoroidy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agaB Koleżanka
    Postów: 51 4

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy ktoras z was miala juz na poczatku ciazy provblemy z hemoroidami.? Mecze sie od wczoraj stosuje masc evenoc i posterisan ale nic a nic nie pomaga. Zylak jest duzy i bolacy okropnie.pomocy

  • Sabela Autorytet
    Postów: 465 373

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie na szczęście (odpukać) nic takiego nie mam miejsca, ale bardzo się boje bo już miałam ta wątpliwą "przyjemność" i wiem co to za ból i dyskomfort :/
    Ja zapobiegawczo pije colon c, jest dozwolony dla kobiet w ciąży a ułatwia wypróżnianie. Może też spróbuj.

    cravings-2019-03-29.jpg

    BŁAŻEJ-10.07.2015 <3
  • agaB Koleżanka
    Postów: 51 4

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tylko mysle jak pozbyc sie bolu. Nie mialam wiekszych problemow z wc choc prZed ciaza byly czestsze. Czytalam ze przyczyna moze byc ppwiekszajace sie macica i ucisk na jelita. Niestety na rynku z tego co pisze nie ma lekow dla kobiet w 1trymestrze;(

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 28 listopada 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaB mi lekarz zalecił pic bardzo dużo wody, herbatek, rumianku itp. Im płynniej będzie w środku tym łagodniej będę traktować zylaki. Odnosi to pozytywny skutek jak na razie.

  • Lulusia Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samej wody nie, pij raczej gęste soki, czystą wodę od razu zgarną nerki i kupka nie będzie luźniejsza. ja miałam taki problem dopiero po porodzie, więc miałam o wiele większy wybór możliwości (nasiadówki, herbaty), najszybciej zadziałał jednak lek apteczny. w sieci jest jednak mnóstwo podpowiedzi, jak leczyć homoroidy, więc będzie dobrze :)

    Wanda lub Kamil
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 8 lutego 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w tej ciązy akurat od początku, natomiast nabawiłam się jej po porodzie sn po pierwszym dziecku. Tak się stało że maści mi pomogły a potem jak zaszłam w drugą ciazę pojawiły się ponownie. Niestety ale nic poza piciem wody, herbatek i lekkiej diety, aby stolec był miękki to nie wiele zdziałasz. Hemoroidy w ciąży ciężko wyleczyć bo pojawiają się zaparcia, spowodowane własnie rosnącym brzuchem i "przeniesieniem" innych organów do góry. Jedynym wyjscie jak w moim przypadku to zgłoszenie sie do proktologa ale i tak nie zamierzam go odwiedzać bo to bez sensu na dzien dzisiejszy. Po porodzie najlepiej się zgłosić, jak to duży krwiak być moze i bedzie potrzebny zabieg.

    Gdzieś wyczytałam że można próbować wysiadywać go na korze dębu 15 minut tzw napar z niego robić. Nigdy nie próbowałam, może zapytaj lekarza czy możesz takie coś stosować. I jak namniej siedzieć na dupsku.. Niestety bolący problem...;/ Powodzenia.

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 1 lipca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie dopadło czym się leczyć? Dziś aż poryczałam się z bólu... gdzieś wyczytałam żeby posmarować się miodem może to coś da ale ból okropny. Farmaceuta powiedział mi że nic mi nie da bez konsultacji z lekarzem a wizyta dopiero 17 lipca. Wcinam otręby owsiane może pomogą przy częstym spożywaniu...

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 2 lipca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maść posterisan polecam ale mimo ustępowania objawów należy jeszcze to stosować przez kilka dni


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 5 lipca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam ten sam problem w ciąży, lekarz kazał mi używać czopki glicerynowe bo są bezpieczne w ciąży. Jak na razie nie stosuję ich bo działają przeczyszczająco, mówił mi że podczas porodu to dopiero dadzą mi we znaki. Mam dużo pić... i tyle ból okropny podczas wypróżniania, i dochodzą do tego krwawienia. Najgorszy jest ten stres bo zaczynasz się zastanawiać skąd to krwawienie...


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proctis m Maść do stosowania zewnętrznego lub czopki. Preparaty polecane przez proctologow a nie przez reklamy w telewizji ;) działają ;) poszukajcie tez specjalnych wkładów chłodzących na hemoroidy, nie pamiętam jednak nazwy.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi88 ty odwiedź proktologa bo możesz sobie biedy narobić jesli wytwarza się zakrzepy. W drugim trymestrze możliwe są zabiegi żeby polepszyć twój stan. Powodzenia

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno rewelacyjnie działa cyklo 3 fort moja siostra przy 3 ciążach brała te tabletki przez tydzień i przez całą ciąże już się nie pojawiły wszystko znikło(jedyny lek który pomógł). Cenowo w granicach 30 zł ale podobno działa

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ