X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ile dni po owulacji widoczny zarodek?
Odpowiedz

Ile dni po owulacji widoczny zarodek?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że jest wiele wątków na temat widocznego pęcherzyka, zarodka czy serduszka, ale wszędzie określa się przeważnie tylko tydzień, często liczony od ostatniej miesiączki (a owulacja mogła przecież być później i dziecko jest młodsze). Dodatkowo nigdy nie wiem, czy chodzi o tydzień ukończony czy rozpoczęty.
    Zastanawiam się, czy ktoś ma informację na temat tego, ile dni po zapłodnieniu widać zarodek na usg i można wykluczyć pusty pęcherzyk ciążowy?
    Jestem dziś 19 dpo, w poniedziałek (22 dpo) mam wizytę u ginekologa i zastanawiam się, czego się spodziewać.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dniami to różnie, okolo 4 tygodnie po zapłodnieniu można na usg dostrzec struktury płodowe (czyli 6 - 7 tydzien od ostatniej miesiaczki) ale tez duzo zalezy od aparatury. Zarodek powinien być widoczny gdy jajo płodowe ma około 20mm, u mnie przy 15mm nie było jeszcze nic widać (oprocz jaja).

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ