X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ile dni po owulacji widoczny zarodek?
Odpowiedz

Ile dni po owulacji widoczny zarodek?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że jest wiele wątków na temat widocznego pęcherzyka, zarodka czy serduszka, ale wszędzie określa się przeważnie tylko tydzień, często liczony od ostatniej miesiączki (a owulacja mogła przecież być później i dziecko jest młodsze). Dodatkowo nigdy nie wiem, czy chodzi o tydzień ukończony czy rozpoczęty.
    Zastanawiam się, czy ktoś ma informację na temat tego, ile dni po zapłodnieniu widać zarodek na usg i można wykluczyć pusty pęcherzyk ciążowy?
    Jestem dziś 19 dpo, w poniedziałek (22 dpo) mam wizytę u ginekologa i zastanawiam się, czego się spodziewać.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dniami to różnie, okolo 4 tygodnie po zapłodnieniu można na usg dostrzec struktury płodowe (czyli 6 - 7 tydzien od ostatniej miesiaczki) ale tez duzo zalezy od aparatury. Zarodek powinien być widoczny gdy jajo płodowe ma około 20mm, u mnie przy 15mm nie było jeszcze nic widać (oprocz jaja).

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ